Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bécsi adventi vásár. Tapasztalat?

Melinda:D kérdése:

Bécsi adventi vásár. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik már vtak a Bécsi adventi vásáron.. minden vélemény/élmény számít!

2014. okt. 2. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már többször is voltam, jó kis hangulata van, de nem olyan nagy szám, főleg sokadszorra. De a forró csokoládéba mártott epret mindenképpen kóstold meg, az isteni. Amúgy hasonló bármelyik más vásárhoz. :)
2014. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha sok pénz van nálad akkor nem olyan drága, amúgy gyönyörű. Tényleg minden annyira szép, megéri kimenni :)
2014. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy flanc és más semmi.
2014. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Drága és tömegnyomor van. Nem sokkal másabb, mint pl. a vörösmarty téri vásár. Nekem a puncs mondjuk nem ízlett, viszont a karamellbe mártott alma az nagyon. Amúgy nem egy nagy cucc, egyszer voltam, elég volt.
2014. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem szép nagyon, érdemes kimenni. De iszonyatosan tomegnyomor van, főleg karácsony előtt nem sokkal..
2014. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. :)) Érdekes dolgok vannak ott, s a hangulat is remek. Én onnan szereztem meg életem első botnyalókáját. ^^
2014. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A vásár része ugyanolyan, mint akár a Vörösmarty téren. A forralt borok, puncsok szerintem finomak, és meglepően erősek, párat megittunk és alig találtunk vissza a buszhoz :D

Két baj van vele. Az egyik amit már írtak, a tömeg. De nagyon durván. Délután még oké, de kora estétől alig lehet lépni. A villamos is alig bír menni a Rathausplatz előtt, mindig ténfereg valaki a síneken, mert nem fér be a térre. A másik, hogy jó drága, ami főleg rosszul esik az az 1 eurós pisilés...

2014. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi megyünk decemberben oda az osztállyal, azt szeretném kérdezni, hogy legalább mennyi pénzt ajánlatos vinni oda? 4-en vagyunk a családban, illetve + a nagyszüleimnek is gondoltam hozni valamit. 10.000 Ft körül gondoltam vinni.
2014. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos 10000 Ft eléggé kevés lesz. Mi a hugommal ketten vittuk 20000 Ft koltopénzt, igaz puncsoztunk és hoztunk bogréket, mást nem, de ha még vettunk volna valamit, nem lett volna elég.
2014. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 000 Ft kevés lesz, az kb 30 EUR, egy puncs 4 EUR körül van, egy bögre ugyanennyi, egy kávé 2 EUR, kaja még drágább, ha még vinni is akarsz haza értelmeset, akkor több kell. A vásár elég drága.
2014. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!