Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, hogy már rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, hogy már rögtön beleszerettem egy fiúba az első napon?

Figyelt kérdés
Most mentem 9.be és megtetszett egy fiú..nem fura egy kicsit,hogy ilyen gyorsan?alig tudok róla valamit.vagy ez csak ideiglenes?csak hirtelen úgy éreztem,hogy új suli,új fiúk és most túlságosan beleélem magam?ezért van ez?
2014. szept. 7. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz?
2014. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért.

Nem baj, csak ne csalódj.

2014. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel egy hét alatt aligha ismerhetted meg olyan szinten, hogy komolyan beleszeress, szerintem ideiglenes. Aztán majd kiderül, mi lesz belőle.
2014. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!