Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarják az embereket...

Miért akarják az embereket megváltoztatni?

Figyelt kérdés

[link]



Ez mikor jött divatba, hogy így motiválják az embereket? Nem mindegy nekik, ki mit csinál és kezd az életével? Facebook is tele van ilyennel.



2014. aug. 16. 22:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy: Motiváljuk egymást - NEM ADOM FEL SOHA


Mi ez?

2014. aug. 16. 22:10
 2/10 A kérdező kommentje:
A youtube is videókkal. Demotiváló, külön oldal.
2014. aug. 16. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket pont az unatkozó ráérős, közösségi oldalas guruk kezdték el gyártani.

Ezek úgy alapból hülyeségek, ahogy le vannak írva.

Ha nekem az álmom egy nagy fekete mercedes, de nem vagyok bankár, akkor hogyan tegyek érte hogy legyen? Jó mert felkelek, és elindulok bankot rabolni, nem erről van szó :)

2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Firedoom ***** válasza:
69%
megvaltoztatni? Te itt nagyon felre ertesz valamit. Nem tudom felfogni mi zavarot lathatsz ebben. Meg a leg motivalatlanabb embernek is vannak celjai, van valami amit el akar erni. De vagy nem meri, vagy lusta, vagy.... 1001 okot fel lehetne sorolni, hogy miert nem teszik. Nagyon sok embernek szugsege van ezekre a biztatasokra. Nem mondom, hogy a csapbol is ez folyjon, de szugseg van ra. Es igen, mindenki kuzdjon az almaiert. Ez nem holyeseg. Te tedd meg ami toled tellik, masokat meg tamogasd -motivald-
2014. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2014. aug. 16. 22:33
 6/10 Firedoom ***** válasza:
100%
Rendben ujra fogalmazom az allitast: motivacio szep es jo, de nem mindegy mire hasznaljak. Ha valaki tamogatasara akkor jo, ha manipulalasra akkor rosz. Ebbe mar nem kothetsz bele ;)
2014. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én csak azért regisztráltam a kél közösségi oldalra (f*búúk), mert az osztályok oda tölti fel a házit ha hiányzik valaki, ott osztjuk meg a dokumentumokat. De az a funkciója viszont tetszik hogy akárki akárhol van, lehet vele chatelni.
2014. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sebestyén Balázs megmondta a tv-ben: Az embereket meg kell ismertetni a spiritualitással.
2014. aug. 17. 20:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Manipulálás az egész.
2014. aug. 17. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szándékosan kerestem olyan "pársorosokat képen osztó" oldalakat fészen, amik egyrészt nemigen osztanak ostobaságot meg nyilvánvalót, másrészt ritkán, max naponta kétszer jön tőlük valami. Meg persze amelyik sokat ismétel az kuka. Ezek közül az általam jó minőségűnek tartott valamik közül szoktam nagyritkán továbbosztani olyat, ami már szerintem méltó arra, hogy a közeli ismerőseimet is jó értelemben tarkón csapja aznap, ha arra nézelődnek egyáltalán (tehát ha épp ráérnek fészen görgetni). Ami hasznosítható, az miért ne jusson tovább? Miért hagyjam rájuk, hogy élnek-e vagy halnak? Miért ne kaphatnának egy kis töltést aznapra? Sose lehet kizárni, hogy eljuthatsz a fekete mercis szintig. Először nyilván belül kell egy mindentől független kiegyensúlyozottságig eljutni, és belül kell megismerkedni azzal, aki valójában vagy, mert anélkül csak bohóckodsz, már ha egyáltalán hajlandó vagy belekezdeni bármi komolyabb tervbe, mielőtt megmagyaráznád, miért nem sikerülhet.


És kicsit visszatérve a "nem mindegy nekik, ki mit csinál és kezd az életével?" részhez: NEM, mert része vagyok, én kerülgetem a búvalb*tt fejüket nap mint nap, én nézem ugyanúgy fészen, ahogy egyik-másik menthetetlenül full náci lesz esze nélkül, és én kérek elnézést, hogy a kölykeik bejelölnek, hogy utána a kis telefonuk hátulját (meg a kis csöcsüket meg a kis tetkóikat meg ilyesmiket) nézegessem, és még vigyorogjak is hozzá, mintha nem volna százszor irritálóbb, mint egy-egy viszonylag jól beválni látszó, valószínűleg más számára is jól hasznosítható koelhózás.

2014. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!