Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan pánik és depress...

Létezik olyan pánik és depresszióra hajlamos ember, aki szedett gyógyszert is a betegségére és sikerül a gondolkodás módját megváltoztatni, hogy azután ne legyen szüksége gyógyszerekre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez a terápia lényege. A gyógyszer arra hivatott, hogy a megbetegedett agyat meggyógyítsa, fizikailag, biológiailag. És az egészséges agy meggyógyítja saját magát lelkileg.
2012. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Expi ***** válasza:
10 eves korom ota kezelnek, szorongasos panikbetegseggel! Most 33 vagyok es idonkent periodikusan ramtornek a rohamok! Sajnos mara rament a szivem ingeratvitele is,ezert ritmusszabajzo gyogyszereket szedek! 18-22 eves koromig Prozac nevu gyogyszert szedtem rendszeresen,hogy optimalizaljak az agyam szerotonin szintjet....,de csak bizonyos idoszakokra sikerult! A magam esetebol levonva a kovetkeztetest,aki genetikailag hajlamos a depressziora,bizonyos eletszituaciokban gyogyszerrel vagy anelkul de nem tud folulkerekedni a problemakon!
2012. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is szedek gyógyszert- paroxat- nem tudnám elhagyni, de még így is vannak rossz napjaim. Gondoltam hátha tudnék valahogyan változtatni a gondolkodásomon.
2012. okt. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!