Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy tanár? (többi lent)

Van egy tanár? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval ha van egy tanár aki engem megbuktatott félévkor úgy hogy az igazgató fia sokkal rosszabbul állt, de őt átengedte és nem mutatja meg kérésre a naplót hogy megtudjam a jegyeim meg az igazgató fiának a jegyeit akkor ilyenkor mit lehet tenni? kihez lehet fordulni? illetve ha g*eciségből egyeseket ír be nekem akkor mikor nem is voltam iskolába akkor mit tudok tenni?

#tanár #megbuktatott
2014. jan. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit (szó szerint). De ha tehetnél is, év végén csak azért is megbuktatna, még ha szín 5-ös lennél, akkor is.


Ha "g*ciségből egyeseket ír be, akkor, amikor nem is voltál iskolában", akkor fel kell mutatni az igazolásokat, de még így is mondhatja, hogy az (röp)dolgozatjegy, amit előzőleg írtál.

2014. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem valami olyan ember kéne aki ezekkel foglalkozik, mert nyilván az igazgató kiröhög ha hozzáfordulok evvel :(
2014. jan. 26. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás, v küldd rá szüleidet és igazgatót, neki szépen kérvényt is írhatsz, hát nemtom, az iskolaváltás ötletét egy olyan kérdésből néztem, ahol pikkel a tanára, azt írja. Próbálj meg beszélni az osztálytársaiddal, együtt többet tudok elérni. Feljelented az Ombudsmannál... Névvel vagy névtelenül. mondd el anyukádnak, mert jobb ha most a két egyesről tud, mintsem később mondjuk többről. Igazgatónak kell jelenteni, és legjobb lenne, ha az egész osztály beszélne ofővel ez ügyben. Ezeket az utóbbiakat másik itteni kérdésekből ollóztam össze.
2014. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ombudsmannál hogy tudom feljelenteni?
2014. jan. 26. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem mutatja meg a saját jegyeidet. Viszont ezeket neked is tudnod kell, hiszen amikor kaptad őket, elmondta.
2014. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!