Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iiiirtó ciki? Vagy irtó ciki?

Iiiirtó ciki? Vagy irtó ciki?

Figyelt kérdés
A párommal már több, mint 6 éve vagyunk együtt. Közös jövőt tervezünk, család, esküvő ...stb. De ez most mellékes infó. Egy hétvégére lementünk vidékre hozzájuk. Ott volt az öccse is, aki velem egy idős. Párommal szoktunk viccelődni, ijesztgetni egymást, mert vidéki ház, távol mindentől, nincs elektronika meg ilyesmi. Szóval elment wc-re én meg gondoltam ha kijön megijesztem. Az ajtóval szemben van a tükör úgyhogy benéztem a kulcslyukon, hogy mikor jön már ki, mert egy órája bent volt... Erre azt látom, hogy az öccse a mellettem lévő szobából azt nézi, hogy mit leskelődök... Az ilyet hogy lehet kimagyarázni? Most azt hiszi, hogy perverz vagyok? Nagyon ciki, mert vele nem is nagyon ismerjük egymást... Vajon most mit gondolhat rólam? XD

#ciki #ciks
2014. okt. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
no comment :D
2014. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukám, megmondod neki, hogy csak meglested mikor jön már ki, mert rá akartál ijeszteni. Persze nem utólag, már hagyjad, de az adott pillanatban röhögsz egyet, elmondod hogy itt leskelődsz kis perverzként, mert már várod hogy kijöjjön és ráhozod a szívbajt vagy mittomén
2014. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!