Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy fiú...

Szerintetek ciki ha egy fiú szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem egy kicsit összeér a két szemöldököm... Rendszeresen szoktam szedni de úgy pár napja nem csak középről szedtem.. Tudjátok hogy van az a "trükk" hogy egy ceruzát raksz az orrod mellé és addig kell kiszedd... Nekem nagyon fura ilyen szemöldökkel, szerintetek ßuzi$???? Jövő héten megyek suliba és addigra nem hinném hogy vissza fog nőni.. Ha megkérdezik a többiek, hogy mi történt, akkor mit mondjak?

14/F



#szemöldök #összeérő szemöldök
2014. szept. 13. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az összenőttet kiszedheted, de as többit inkább ne.


Mondd azt, hogy véletlen leégetted (szalonna sütés, gyertya, akármi), és szimetrikussá tetted a másik felét is.


Egyszer nekem öngyújtóval sikerült, de ezt 14 évesen még sem mondhatod.

2014. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, búzás.

Ha tököd van, akkor csak középről szedd ki, hogy ne érjen össze. Mármint ha nem akarsz beszólásokat kapni.


Persze ha felvállaltan meleg vagy, akkor hajrá, nem szóltam.

2014. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy dolog, majd megszokod. Amúgy tuti jobb lett, csak most még fura neked. Menj el kozmetikushoz, igazítsa meg, profin meg fogja csinálni. Ha hozzáértő csinálja, ki lehet úgy szedni, és formára igazítani, hogy nagyon pasis, férfias legyen, miközben ápolt kinézeted lesz. Csomó fiú jár kozmetikushoz szemöldök szedésre. :)
2014. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De amúgy én is attól félek, hogy nem áll jól..

Majd ha kérdezik, akkor hazudok egy jó nagyot :P

És amúgy nem vagyok "buzás" :)

2014. szept. 13. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sokkal szebb egy fiúnak is a szép szeöldök, mint a dzsungelharcos
2014. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!