Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen új életet kezdeni?...

30 évesen új életet kezdeni? Lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
kb három éve vagyunk házasok férjemmel.. házasságunk után sok minden történt, sajnos eléggé megviselte a kapcsolatunkat.. már nagyon megromlott minden..úgy néz ki válunk... nincs gyerek... már barátok sem, mert mellette nem jártam sehová, magamba zárkóztam,, a munkahelyemen sem tudok szót érteni senkivel.. gondoltam dokihoz menni hogy egy kicsit lelkileg jobban legyek.. de lehetek még boldog? mert most úgy érzem hogy összedölt a világ hogy elszúrtam mindent.. 30 évesen hol találok jó szerető párt magamnak? mikor lesz ezek után gyerekem? mi lesz ezután? tapasztalatok esetleg? köszönöm előre is..
2014. okt. 11. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint ez a helyzet velem, csak én lassan 35 leszek. Persze, hogy lehetsz boldog, nem késtél még le semmiről.
2014. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most ez komoly??????????????

30 évesen leszel önálló, amikor már saját munkád lakásos, stb van. (lenne) Akkor kezdesz igazán önálló életet!

Úgy írod, mintha 60 éves lennél!

Légyszi ne siránkozz!

2014. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kellene siránkozni.. de látom hogy könnyebb a 20-25 éves fiatalkonak megtalálni a párjukat mint a 30 felettieknek.. mert azoknak már van családjuk, gyerekük, kialakul életük és úgy sokkal nehezebb.. amúgy meg igen, önállóan lehet hogy jobb, de nem tudom.. félek.. ráadásul van egy betegésem is ami nemrég derült ki így gyerek sem lehet egy darabig.. és ki tudja hogy 30 évesen elfogad e valaki így? na mindegy.. kicsit elvagyok kenődve de összekapom magam mint mindig. :) köszönöm a válaszokat!!!! és kitartást mindenkinek aki hasonló helyzetben van...!!!
2014. okt. 11. 22:12
 4/5 anonim válasza:
ne viccelj....előtted az élet...!manapság a gyerekvállalást halaszthatod későbbre...lépj..és ne "keresd" a boldogságot..az jönni fog.. :) ..
2014. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írtam, egy kommentet, amiben őszintén, leírtam a véleményem, a helyzetedről, meg a harminc feletti egyedülálló nőkről, akik képtelenek voltak huszonévesen párt találni, amikor övék volt a világ, olyan jól esettt volna beletaposni, a tipikus emancipált modern nőbe... Aztán kitöröltem és úgy döntöttem írok egy többé-kevésbé normális választ.

Még nincs veszve semmi, kedves kérdező, de jó ha tudod, hogy már nincs sok dobásod. Minél idősebb egy nő, annál kisebb az esélye arra, hogy megfogan, és annál nagyobb az esély arra, hogy a gyermeke Down-kóros lesz. A szülésre nem a harminc feletti kort találta ki a természet, hiába hangoztatja ezt a sok karrierista nő. Te azonban olyan nagyon még nem vagy elkésve, még lazán lehet egészséges kisbabád, akár több is. Ami a szerető párt illeti, ha tényleg szerető párt keresel, akkor fogsz találni. Ha szerető, jóképű, gazdag, stb. stb. párt akkor nem. Nekem is volt ismerősöm hasonló cipőben. Ő megtalálta a párját. Amire viszont szerintem nem érsz már rá, az a nőkre jellemző játszadozás, és évek elpazarolása olyan kapcsolatban, ami nem jó.


F

2014. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!