Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, most vagyok 31éves és jelen pillanatban nem érzem azt hogy újra tudnám kezdeni az életem, mindent megtettem érte mégis mindíg veszekedtünk. Miért nem lehetek végre boldog? Miért mindíg csak én adok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A szerencse forgandó.
2014. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nők buknak az ilyen pasikra, ezért nem vagytok boldogok! :-)


Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa...

2014. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Nem mindegy.
2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ne viccelj, hagyj magadnak időt. Szakítottatok, legalább fél-egy év, hogy valakit be akarj engedni az életedbe. Én 27 vagyok, szeptemberben óriási szakításom volt életem NAAAGY szerelmével. Tegnap éreztem azt először, hogy már nem ordítok belül, nem kell sírnom az utcán. És már el tudom képzelni, hogy egyszer lesz egy barátom.


De: azt még nem tudom elképzelni, hogy velem maradjon örökre bárki is. Szóval ahhoz sok idő kell, adj magadnak időt, szeresd magad, légy magaddal türelmes.


És legközelebb írd azt, hogy vőlegényem, és tedd a Családi kapcsolatok->Házasság rovatba, mert ott nem 10 éves tinik és én olvassuk:D

2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért csak te adsz, mert az ad, aki szeret.

A másik nem szeretett...

ha nem akarsz boldogtalan lenni, el kéne válnod teljesen a párodtól.

2014. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, a legjobb ezzel nyugtatni magunkat, hogy csak n adtam,, csak én, én, én...Próbáld megérteni a saját felelősségedet a történetben.
2014. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.Jelenleg a béka segge alatt...
2014. jún. 21. 13:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer eljutok arra a szintre is hogy igen boldog vagyok valakivel.Az hogy mindíg csak én adok:este masszírozd meg a hátam,reggel csinálj kv-t csináld ezt,csináld azt és ha én kértem valamit akkor semmi :(
2014. jún. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!