Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már terhes vagyok....

Lehet, hogy már terhes vagyok. El szeretnék kezdeni mozogni intenzíven, nem csak a napi dolgokat csinálni, cardio gépen. Veszélyes lehet a korai terhességre? Pár hetes lehetek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán már pozitívat teszteltél? doki megerősítette, h baba van a dologban? ha nem akkor ezt miből gondolod? Ha terhes vagy én nem ajánlom!
2009. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, fölszedtem pár kilót,de nem akarok nagyon diétázni,plusz mozgásra gondoltam.
2009. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második babával próbálkozunk pár hónapja,de eddig semmi,bár a mostani ciklusnál észleltem a bizonyos tojásfehérje folyást és akkor voltunk együtt.Van rajtam plusz kiló még,diéta mellőzve nehogy elvonjak vmit a babától.Ezért a cardio gép.
2009. jún. 23. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Futás és hasizom erősítőgyakorlatok nem engedettek!A többi mehet!Vigyázz magatokra! :)
2009. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem ajánlanám. intenzív edzés vetélést is okozhat.
2009. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább egy ligt-os terhestorna a mindennapi dolgok mellett
2009. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!