Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz ez? (lent)

Miért gáz ez? (lent)

Figyelt kérdés

Miért gáz az,ha hetedikes vagyok és 12(f) éves vagyok? Nem vagyok évvesztes (01.27.) de mindenki ledöbben amikor mondom, hogy 12 vagyok.. Igaz kinézek 14-nek xd de hát akkor is. Amúgy nem az éretlen "fajta" kis 12 vagyok. Normális kérdésemre normális válaszokat kérnék, előre is köszi ;)

Ja és nem vagyok korán érő xdd Helyesírási hibákért elnézést kérek (telóról)



2014. okt. 13. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz , csak meglepő , mert azt szokták meg hogy egy átlagos hetedikes 13 éves , ennyi :D
2014. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 klopusz ***** válasza:

Egyszerűen azért meglepő - és nem gáz, ahogy Te írod - mert manapság a szülők inkább hét évét már betöltött gyereket küldenek suliba. Ettől vált az természetessé, hogy a hetedikesek legalább 13 évesek.

Lányom osztálytársai között is nagyok a különbségek. Ő most nyolcadikos, nyáron volt 14, egyik osztálytársa novemberben lesz 15, egy másik áprilisban 14. Szóval, nagy a szórás.


Szóval, ez nem gáz, csak nem általános dolog.


Remélem, segítettem.

2014. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár ez a kor megnehezíti az ismerkedést más emberekkel (pl. barátság mielőtt máshogy értelmeznétek xdd)

Mert ha elmondom, hogy mennyi idős vagyok azt hiszik, hogy valami kisfiúval beszélnek.. :/

2014. okt. 13. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
én is annyi vagyok és még október közepén lesz csak a szülinap
2014. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó de én 2002-es vagyok
2014. okt. 13. 18:46
 6/11 anonim válasza:
Én is 6 évesen mentem suliba és az egyik osztálytársam több mint 1 évvel idősebb mint én. Ez nem gáz. Ez van. Egyébként régen az ment hétévesen suliba aki nem volt elég "okos"... Manapság csak divattá vált. Szerintem hülyeség. Én örülök, hogy a mostani osztályomba vagyok.
2014. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is örülök, mert a mostani 6.-osok.. Pff.. Tudjátok az a nagy "menő" gyerekek járnak oda.. xdd ha még azok is lennének :D
2014. okt. 14. 22:13
 8/11 anonim ***** válasza:

neked még jobb, mert az emberek legtöbbször nem azt kérdezik, hogy "hány éves vagy", hanem azt, hogy "hányadikos vagy". de én például 14-et töltök pár nap múlva, de hetedikes vagyok (hét évesen mentem suliba, rá két hónapra betöltöttem a nyolcat...), szóval ha megkérdezik, hogy hányadikos vagyok, senkinek nem az jön le a "hetedikes" szóról, hogy 14 éves vagyok/leszek hamarosan...

de nekem is vannak olyan osztálytársaim, akiknél egy vagy egy és fél évvel nagyobb vagyok (meg is látszik, ha beszélgetésre kerül a sor).

szóval örülj, hogy te 12 évesen hetedikes vagy... én 12 évesen ötödikes voltam, szóval :D

2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Mostmár nagyon nem érdekelnek azok akik gúnyolnak, csak nevetek rajtuk ;) ezek mind nektek köszönhető :D miattatok lett önbizalmam még, megy az egésznek zöld pacsi ;) amúgy azért is kérdeztem, mert én vagyok a 2. Legmagasabb az osztályban 43-as lábbal ( :I ) plusszban ezért is furcsán néznek ha mondjom a korom.xdd
2014. okt. 26. 21:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt hozzá akartam tenni, hogy 170cm körül xd
2014. okt. 26. 21:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!