Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg más volt régen az...

Tényleg más volt régen az emberek arca? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

A régi fényképek, az akkori haj/smink stb csaphat be, vagy tényleg mások voltak az arcok? Nem is igazán tudom megfogalmazni, hogy miben.


1. [link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]



2014. okt. 14. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A haj, smink, képminőség nagyon is sokat számít. Nem tudom, láttál-e már olyat, hogy valakit egy új frizurával szinte alig ismertél meg, de ez körülbelül olyan :)
2014. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Haj, meg az egész stílus. Esetleg más a kisugárzásuk.
2014. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más arca van most is. És nagyon sokféle arc van. Sőt az ember saját magához képest is nagyon sokat tud változni az idővel.

Ezeket az arcokat, amiket belinkeltél képzeld el mai stílussal (haj, stb.) és egy mai minőségnek megfelelő fényképen. Akkor már nem is lennének olyan furák.

2014. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bármelyiket el tudnám képzelni az utcán, mai öltözékben.
2014. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a hajviselet más, de az arckifejezések sem természetesek. Régen a fényképész elvárta, hogy mosolyogjanak, barátságos arcot vágjanak. Ez eltorzította a valós arcokat.
2014. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek Angliaba eltek azert olyan az arcuk..
2014. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Optikai csalódás, ha valami programmal a mai divat szerint sminkelnék, öltöztetnék őket és új frizurát kapnának, mindjárt más lenne.
2014. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor összedobom vmelyiket Photoshopban :D
2014. okt. 14. 19:18
 9/15 A kérdező kommentje:
[link] hát nem is tudom :/
2014. okt. 14. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzás, a haj és a kép minősége miatt láthatod másnak. Sőt a környezet miatt is.

Ja amúgy ma más nem is látsz igazi arcokat, csak az azt eltakaró 6kilós sminket :D

2014. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!