Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg más volt régen az...

Tényleg más volt régen az emberek arca? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

A régi fényképek, az akkori haj/smink stb csaphat be, vagy tényleg mások voltak az arcok? Nem is igazán tudom megfogalmazni, hogy miben.


1. [link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]



2014. okt. 14. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szemöldök is manapság szedve van.

Ezek pont csupa olyan arc egyébként, hogy mindegyik emlékeztetett valakire, még a 4-esen lévő pszichopata is :)

[link]

2014. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem most sokkal szebbek az emberek, mint régen! Lehet, hogy ezért látod őket furának, mert nekik "csak" átlagos arcuk van!
2014. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, vedd figyelembe, hogy másképpen éltek, dolgoztak, étkeztek, másmilyen volt a tisztálkodási kultúra, tehát mások voltak teljesen arcra, külalakra is. Az, hogy szebbek voltak-e vagy sem, nehéz megmondani: ma is ugyanolyan sok szép ember van, mint csúnya.
2014. okt. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsit "durvábbnak" tűnnek az arcok!
2014. okt. 17. 12:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Más a szépség ideál is. És az is nagyban befolyásolja az esztétikai érzékünket, hogy a plakátokról, reklámokról csupa teljesen szabályos, tökéletes arcú emberek mosolyognak ránk.
2014. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!