Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri hobbi...

Szerintetek megéri hobbi szinten gyúrni?

Figyelt kérdés

Most az előző hét volt az utolsó húzós hét az iskolában ami sok időmet vett el. Így minden plusz óra meg hangszer mellett is van egy csomó szabadidőm. És igazából egy hobbi kéne amiről el tudom mondani hogy azt az időt se feleslegesen töltöttem. Olyanra gondoltam aminek később is lehet haszna és nem drága. Súlyzóink kisebbektől nagyobbakig vannak itthon meg 1 szobabiciklink. Meg mondjuk súlyzózás, nyújtás közben például filmet is lehet nézni TV-n, és azzal is időt spórolok. Szerintetek megéri belekezdeni napi 1-2 órával vagy inkább csináljak mást? Igazából tényleg arra kéne hogy lekössön, nem akarok testépítő lenni.

16/F


2014. okt. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálni kell azt kész. Nem kell mindennek megérnie.
2014. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, h megéri. Sportolás közben endorfin szabadul fel a szervezetedben, amitől vigyorogni fogsz, mint a vadalma, emellett egészségesebb, energikusabb és szebb leszel tőle.
2014. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri. Csak csinálj edzéstervet, két egymás követő alkalommal ne eddzed ugyanazt az izomcsoportot, mert nem tud rendesen fejlődni.

Napi 1-2 óra borzasztó rengeteg, attól csak kikészülsz, kétnaponta egy óra is bővel elég. Igazából a hetente 3x1 órát szokták javasolni, többet fölösleges, mert az izmoknak pihenniük kell.

2014. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!