Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted ezt a modern, fejlett...

Szereted ezt a modern, fejlett világot?

Figyelt kérdés
Mi az amit szeretsz benne és mi azt amit nem?

2014. okt. 16. 15:03
 1/5 anonim válasza:
Én szeretem benne azt , hogy vannak modern ezközök amelyek segítenek nekünk, viszont manapság mindenki a számítógépeken lóg.
2014. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretem a technológiát - azt viszont nem, amit sokszor helyettesítenek vele.


Szeretem a demokráciát - azt viszont nem , amikor visszaélnek vele.


Szeretem a létfontosságú dolgok elérhetőségét, bőségét és változatosságát - azt viszont nem, hogy sok helyen nincstelenség van.

2014. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretem, mert kitárul a világ, gyorsabbak-érdekesebbek a dolgok.

Nem szeretem, mert elszemélytelenedik (virtualizáció), hirtelen gyorsan fejlődik minden - nehéz lépést tartani vele.

2014. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem, hogy bármilyen kérdésre 2 perc alatt találok választ. Szeretem, hogy egy karnyújtásnyira vagyok bármitől. Az internet és ez a technológia olyan eddig ismeretlen dolgokra vezetett rá, és olyan gyorsan, hogy még az emberiség nem készült fel rá. (pl, még mindig a négyzetgyökös egyenleteket tanuljuk matekórán mikor senkit nem érdekel, irodalmon még mindig a mire gondolt a költőt vesszük, infón pedig a szövegszerkeztést, mikor már rég nem itt tart a világunk)
2014. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretem, mert könnyítheti az életemet, és mivel nyitott vagyok és kíváncsi, sokkal könnyebben tájékozódok (ötven évvel ezelőtt élnénk, állandóan a könyvtárban lógnék szerintem).

Amit nem szeretek: Mivel sokminden gyorsabban elvégezhető, elérhető, így nekünk, embereknek is gyorsítanunk kell. Pl. a munkahelyemen sokszor kell kapkodni, mert mindenkinek minden azonnal kell és pár kattintással elvégezhető.

2014. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!