Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legnagyobb tragédiája? ( haláleset vagy ilyesmi)

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Gyermekrákosztályon dolgozom, mint nővér. Volt egy borzalmasan szerencsétlen szegény kisbaba, nagyon beteg volt, vérrákkal diagnosztizálták. Néha meglátogatta a nagymamája, de tulajdonképpen nem volt senkije, csak mi, a kórházi dolgozók, mert nem törődtek vele a szülei, egyáltalán. Habár megfogadtam magamnak, hogy sosem fogok semmelyik beteghez kötődni, őt mindenki állandóan pátyolgatta, nagyon megszerettük, mert annyira szerencsétlen és beteg volt, ráadásul fizikailag visszamaradott lett. Végül még jobban súlyosobbodott az állapota, többször újra kellett éleszteni, de pár hét múlva meghalt. Jobb neki így, egész életében szenvedett, de mai napig nehéz elviselni.
2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Az én férjem meghalt váratlanul,amikor 28 hetes terhes voltam,így a lányomat úgy szültem meg,hogy a férjem nem volt mellettem,nem izgult a szülőszoba előtt.Az első időszak nagyon nehéz volt,mert kicsi súllyal, korábban(37 hétre) született és nagyon sírós volt.2 éves koráig egy éjszakát nem aludtam végig.
2013. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám halála

1,5 év alatt leküzdötte a rákot (sajnos maradandó csonkolással)


fél évvel később pedig embóliában elment...


már 3,5 éve, de még mindig nagyon hiányzik

2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 intrepid ***** válasza:
13%
Egyszer nem figyeltem, kapkodtam, levertem egy teli üveg sört, és eltörött. Most gondold el, egy teli üveg sör szétfolyt az én hibámból....
2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Több rokonomat is a rák vitte már el... Egyikőjüknek sem sikerült leküzdenie,ezért nagyon félek ettől...
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Edesanyam hirtelen elhunyt nem ertem haza nem tudtam elbucsuzni.

Meggyulladt a matrac alattam telen az agymelegitotol majdnem meghaltam a fusttol.

Halva talaltam egy kismamat azonnal elkezdetem az ujraelesztest de sajnos kesobb meghalt de a baba megmaradt.A kismama es en ugyanannyi idosek voltunk es mindketten ugyanabban a terhessegi hetben jartunk.

Eszmeletlenul megerintett a halandosagom napokig gyaszoltam ot raadasul sokaig apoltam elotte es nagyon jokat beszelgettem vele

2013. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
eladtam a lelkem...
2013. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

A lelked nem a tulajdonod a lelked Istentol kaptad es hozza megy vissza.

Eladni nem tudod

2013. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

sajnos ez egy létező dolog, mint sok egyéb az életben, de az egyház tagadja.

teológusnak készültem, meg lettem is majdnem, meg még sok egyébnek, de mivel nem a kérdéshez tartozik, ezért itt nem is fejteném ki.

és az hogy ki mit kér és kap, csak azon múlik, milyen üzletet csinál.

van ez a mondás...az ördög a részletekben rejlik!

nos nemhiába van ez a mondás...

2013. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Idő előtt indult be a szülésem az iker fiaimmal. Sajnos csak 30 illetve 50 percet éltek az én Drágáim. Mai napig nem tudtuk magunkat túl tenni a férjemmel.
2013. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!