Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos a hajléktalan felháborod...

Jogos a hajléktalan felháborodása szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy éhező (200 kilós hájas) büdös, alkoholszagú ürge odajött hozzánk a vasútállomásaon. Kérte, hogy adjunk valamit mert nagyon "éhes". Odaadtam neki a maradt péksüteményemet, és elég csúnyán nézett, hogy nem pénzt kapott, még csak meg se köszönte... szerintem ha éhes, akkor örüljön, hogy kap.

2014. okt. 17. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hogy odaadtam szegény éhező csövesnek a kajám..megköszönte majd az első kukába kidobta.... meg kell nézni alaposan kinek adod:S ilyen világ...annak sem örülnek ha segíteni próbálsz
2014. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez előfordúl, ez azért van mert a pénzt nem kajára költené hanem piára, vagy drogra
2014. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy cigire
2014. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
remélem, az ilyen éhen döglik minél hamarabb.
2014. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, ha éhezik akkor egyen, ne a piára költse a kunyizott pénzt. Amúgy meg egy hajléktalan se halna éhen, ha elcsoszogna vmelyik hajléktalanszállóba, ott esetleg még valamilyen szociális munkát is tudnának neki szerezni... de ez már tényleg az ingyenélés legalja!
2014. okt. 18. 00:12
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm pont ilyen helyen dolgozik szociális munkásként.

Mondta, hogy mindig megy a panaszkodás a hajléktalanok részéről, mindenki szemét, család, asszony, akik "kitették" őket bla-bla. Aztán a végére csak kiderül, hogy jaj volt ott gyerekverés, ivászat, szerencsejáték, sokadik esély, közös pénz elivása. Persze vannak normálisak is, akik nem maguk miatt kerültek utcára.

Csak nem értem, hogy itt gyakorin is miért védik midnig őket, szemét nők kisemmizik a férfiakat, azért jutnak ide, stb. (komolyan volt többször is ilyen vélemény)

Akkor éljenek egy hasonló emberrel egy fedél alatt...


25/F

2014. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is volt ilyen, adtam 200 ft egy hajléktalannak nemrégiben, rámeredt a kezében lévő pénzre "nincsen több?".

Kajával nem is próbálkoztam, tudom, hogy pia kell nekik. :/

2014. okt. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor a lidl parkolóban talált meg engem egy férfi.

Oda jött hozzám és lökte a szokásos drága kisasszony szöveget.

Mondom neki,sajnálom,de a kocsiban tescos érme van,nem tudja visszatolni.

Hát de ő napok óta éhezik,stb.Visszatolja akkor is,csak adjak cserébe egy kis aprót.Mondom neki,hogy nincs apróm./kártyával fizettem./

Megint rákezdi,hogy de hát ő napok óta nem evett.

Erre én mondom neki,hogy adok a kiflikből amiket most vettem és adok egy csomag felvágottat./párizsit/

Erre úgy felháborodott,hogy mit képzelek én,amikor neki pénz kell.

Szerencsémre,közben a mellettem parkoló autóhoz odaért a tulaja /jó nagy darab pasi volt/ és látva ezt az indulatos csövest,jól elkergette,majd együtt toltuk vissza a bevásárlókocsinkat.

Szóval ebből az esetből megtanultam a leckét.

2014. okt. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az örök kedvencem maradt, Szegeden a nagyáruházban szokott lenni egy cigány nő egy táblával (rákos, szívbeteg,cukorbeteg, bulémiás, tüdőbajos, vagy valami, vagy mind egyszerre) és szokott lenni egy kislány vele. És saját szememmel láttam, ahogy az anyja belenyúlt a zsebében és odadobott neki egy 200ast, hogy vegyen magának egy gofrit, mert éhes. :D
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-aska, nem a megmentőre kell várni, hanem közölni vele, hogy NEM és ott hagyni. Vitatkozni meg pláne fasság, úgyis beleköt, bármit mondasz.


Amúgy én már meg sem állok, mert 10/9,5 csaló és csak pénzt akar piára, cigire. Ha meg nagyon nyomul, elküldöm a csába, és ott hagyom.

2014. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!