Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek kell felajánlania a...

Kinek kell felajánlania a tegeződést? (18 éves lány,40-es férfi)

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az idősebbnek.
2014. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 40-es férfinak, kivétel lehet esetleg, ha a lány a főnöke a férfinak.
2014. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sissy53 válasza:
Mindig az idosebbnek szerintem a langletra nem szamit
2014. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhh. Egy férfi sosem ajánlhatja fel a tegeződést egy nőnek és sosem utasíthatja vissza, ha egy nő ezt kezdeményezi. Azaz, ha egy nő letegez, bunkó dolog visszamagázni.

[link]

2014. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a nő ajánlhatja fel a tegeződést egy férfinak, persze, ha egy 60-70 éves idős úrról van szó, akkor nem, legfeljebb, ha a nő is 50 körüli vagy min. 40 éves. De egy ilyen fiatal lánynál nem tudom, hogy felajánlhatja-e egy 40 évesnek, ahhoz túl fiatal. Jobb, ha maradnak a magázódásnál. Ha csak nem akarnak valami közelebbi kapcsolatot...
2014. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 George1971 válasza:

Mindenkinek igaza van.. Az idősebbnek kell felajánlania, de ha a nő a fiatalabb, akkor kezdeményezheti.. CSAK, ha a kor különbség jelentős.. esetünkben is több mint 20 év.. Mellesleg a férfi több mint 2x annyi mint a nő.. speciel a lánya lehetne !

Ebben az esetben érdemes mérlegelni.. Milyen a férfi, ha sarkos, kimért, fapofa... esetleg túlzottan merev, akkor felejtős. Ha fiatalos, közvetlen, barátkozó.. jól kijön a fiatalokkal, akkor lehet óvatosan utalni rá.. vagy rákérdezni.. Amúgy én 43 vagyok, a fiam haverjaival is összegeződtem, de köztük volt aki egy osztálykirándulás után letegezett.. mert közvetlen voltam velük, nem merev.. Az unokatesóm barátnője 19 simán elsőre tegeződtünk, pedig az anyja velem egykorú.. nem mindenki kezeli ezt mereven.. VISZONT NEM ÁRT VIGYÁZNI.. sokan egyből úgy érzik, akkor már mindent lehet, akkor már sokan esnek át a ló túloldalára és túlzottan lazák és az már kissé szemtelenség.

Ettől függetlenül a munkahelyemen 20éces koromtól szinte mindenkit tegeztem, pedig voltak 60évesek is. Fontos a tisztelet. Igaz a kor csak egy állapot, de aki már 40éves, másképp lát dolgokat és másképp élte meg amikor Ő volt 18. Ezt mindig tartsátok szem előtt. Az én szüleim még magázták a szüleiket is.. Az apámék az érettségi után a haverjaimmal is megitták a pertut..

2014. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!