Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk titeket taszít ha egy...

Fiúk titeket taszít ha egy lány a kutyáival egy szobában alszik, esetleg néha a kutyusok felmennek az ágyr is? Illetve mit gondoltok erről? Komoly kapcsolatot keresők hogy vélekednek erről, egy párkapcsolatban néha elfogadható lenne?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ember függő meg minden, de általánoágban közvélemény kutatást végzek. főként férfi válaszokat várok de a női vélleményt is szívesen fogadom :)

2014. szept. 5. 14:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vizsla és tacskó kutyákra gondoltam,szoba tiszták,végig alusszák az éjszakát. semmit nem kell a dolog mögé képzelni csupán érdekel, elég kutya mániás vagyok.
2014. szept. 5. 14:34
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Kutyának semmi keresnivalója ott ahol az ember eszik vagy alszik. Az még ok, hogy szobatiszta és bent van a lakásban, de hogy felmegy az ágyra, az már nálam a nem fér bele kategóriába tartozik.


25F

2014. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem éjszakára nem mennek fel,azt én se bírom hogy kutyaszörős az ágynemű, napközbe heverésznek rajta mikor le van takarva :)
2014. szept. 5. 14:52
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Hobbi szinten foglalkozom a kutyák viselkedésével, inkább a pszichológiai oldalról megközelítve.

Így a válaszom nem biztos, hogy a nagy átlagot képviseli.


Addig, amíg te határozod meg, hogy mikor mehetnek oda a kutyák, mikor nem, és nem a kutyák döntése, addig nincs vele különösebb bajom.

Ha bármikor akár szavak nélkül le tudod őket tiltani arról, hogy felmenjenek az ágyra, illetve ha ott tartózkodnak, abban nincs birtoklás, védelem, dominancia, aggódás, stb a részükről, addig ez néha elfogadható.

Részedről pedig nincs benne ebben a dologban az, hogy túlzottan kutyaőrült vagy, vagy bármilyen hiány pótlás, pl gyerekként babusgatod őket, stb, hanem a velük való kontaktus közben szem előtt tartod az általuk igényelt hierarchiát, akkor egészséges és ésszerű keretek között szintén belefér egy párkapcsolatba akár az is, hogy a kutyák felmehessenek az ágyra.


Nem az aktuálisan elfoglalt helyen múlik a dolog lényegi része, hogy a kutya éppen a lakás melyik pontján van.

Hanem az aktuális lelkiállapotán, hogy mennyire domináns vagy megadó, illetve hogy mindenki pontosan tudja, hogy hol a helye a családban. (nem helyileg, hanem a hierarchiában)

2014. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem engednék állatot az ágyamba még akkor sem, ha nem alszom benne, mindenkinek legyen meg a saját helye a házban.
2014. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

a kutyának kinn a helye az udvaron.

azért találták fel, hogy védje az ember ingatlanját, nem azért hogy az ember az ágyát ossza meg vele.

2014. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Előző!

A kutya falkaállat, nem az udvaron van a helye, hanem az ember mellett, az ember birtokán, ami ugyanúgy lehet az udvar is, mint a lakás.

Őrző védő feladatokra pedig egyes fajták vannak kitenyésztve, de ez távolról sem jelenti azt, hogy kizárólag haszonállatok lennének, és emellett ne lennének az ember legjobb barátai.


(Megjegyzem se a tacskó, se a vizsla nem őrző védő kutya, az egyik egy kotorék eb, a másik vadász kutya.)

2014. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

akkó mennyé ki aludni hozzájuk!

oszt falkában lösztök!

2014. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavar, végre egy normális állatbárárt Jány


22/f

2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sose volt kutyám, csak macskám, de még a macska sem volt soha a hálószoba közelébe engedve. Ha be akar jönni az udvarról a házba bejöhet, van kosara amiben alhat, a nappaliban velünk lehet, a pincébe lemehet, de bármi más hely a házon belül számára tabu.

Szóval nem, nem lenne elfogadható, állatnak semmi keresnivalója ott, ahol én alszom, vagy szeretkezem.

2014. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!