Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és bulikba...

18 éves fiú vagyok, és bulikban ahova szoktam járni, mindenki sokat iszik, de én viszont nem. Azért mert sportolok és azt fontos számomra. Akkor én már nem is vagyok ember?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
56%
Ember vagy, de ez ritka idegesítő hülye kérdés volt.
2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Gyere, sírd ki magad a vállamon, te sportember. Egy igazi férfi.
2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennél az.Ember vagy csak nem olyan mint ők,és ez nem baj.
2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

NEM , te akkor már nem is vagy ember. Te valami egészen más lény vagy, teljesen normális, hogy mindenki lenéz, ők a faszák te meg egy kis senkiházi nyomorék vagy. Pfff nem iszol?LÚZER



GONDOLKODJ MÁR, mielőtt kiteszel ilyen idióta fa.szopó kérdéseket! Mire vársz??! Gondolom, hogy mindenki megsimogassa virtuálisan a kis buksidat, hogy deee józsika , te csinálod jól, ne aggódj, igy tovább


Ettől vagy nyomorék, nem attól h nem iszol.

2014. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

De igen!! :)

És még milyen ember!

Büszke lehetsz magadra, ritka mint a fehér holló, aki nem becsül az szégyellheti magát...

Ha még facebookod se lenne, akkor intő példa lehetnél a mai ifjúságszámára..

Így tovább!! :))

2014. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Látom az inteligencia nem túl magas ezen az oldalon,tisztelet a kivételnek.
2014. júl. 4. 15:44
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, sajnos te a kivételbe nem tartozol bele. Ne haragudj , de aki ekkora hülye kérdést tesz fel, az ne csodálkozzon, hogy hülye válaszok jönnek rá. Te nem is vagy ember, akkor meg mit akarsz?
2014. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Ne törődj velük, ügyes fiú vagy... ;-)
2014. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
Én is csak ritkán és alig iszok, mert nekem is szintén fontos a sport. De itt a vége. Sőt mikor kérdezik, hogy miért nem akarok inni, nem azt mondom, hogy mert nagy sportember vagyok, hanem azt, hogy nekem ennyi elég. És ezt előbb megértik. Szóval mondj te is vmi ilyesmit, hogyha nem akarod, hogy nyominak gondoljanak.
2014. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez egy hülye kérdés?Azért mert így fogalmaztam meg? Csak tudatni szeretném,az hogy "nem is vagyok ember?"Ezt nem szó szerint kell érteni...Hanem inkább úgy hogy ezért különc vagyok-e?Látom ezt nem sokan értették meg...de sebaj,de légyszíves,ne itt káromkodj,mert azzal senkinek sem lesz jobb...köszi
2014. júl. 4. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!