Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén, ti is szoktatok...

Őszintén, ti is szoktatok magatokban beszelni vagy csak en vagyok elmebeteg? Mennyire nevezhető ez normálisnak?

Figyelt kérdés

Szoval amikor magamban vagy inkabb magammal beszelgetek általában mindenféle téma felmerül.. Pl ha megnezek egy filmet elmondom a véleményemet rola magamnak.

Vagy pl szituaciokat kepzelek el es azt " eljátszom ".

Nem mondom ki hangosan a szavakat, van, hogy csak " tátogok" van hogy csak magamban gondolom el.. Veletek is van ez igy vagy forduljak orvoshoz? :D


2014. okt. 20. 16:04
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez normális (vagy ha nem, akkor én sem vagyok az). Én általában nem véleményt mondok. Többnyire "újrajátszok" egy már megtörtént szituációt kicsit másképp, hogy mi lett volna, ha... Vagy angolul beszélgetek magammal, ha olyan kedvem van. Én sem mondom ki hangosan a szavakat. Van, hogy tükörben megnézem, hogy nézhettem ki, mikor ezt meg ezt mondtam. Nyilván nevetséges és hiú vagyok, de van ilyen. Néha szükségem van erre :D Egyébként olvastam, hogy akik magukkal beszélgetnek, hajlamosabbak a magasabb intelligenciaszint elérésére. Persze nem mindegy, hogy miről beszélgetsz magaddal. Mert ha arról, hogy "Te is látod a lila foltokat annak a pók szemén? Te is hallod a hangokat? Basszus, nem emlékszem, mit kért tőlem tegnap az előszobaablakban lévő muskátli.", akkor tutira nem fejlődik az intelligenciád. :) Remélem ezzel segítettem.
2014. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne kondd ki hangosan a szavakat, amikor mások is ott vannak, mert akkor esetleg bolondnak nézhetnek.


Máskülönben semmi probléma vele.

2014. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj orvoshoz. Aki sokat van egyedül, egymagában, keveset beszélget másokkal, annak is van igénye, hogy szavakban kifejezze a gondolatait. Nagyanyám mindig magában beszélt, miközben végezte a házimunkát. Én is sokszor. Az a gyakorikerdesek is arra van, hogy az emberek beszéljék (írják) ki magukat.
2014. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szépen leírták.

Ilyet én is szoktam, ha filmet nézek pl.

:)

Vagy ha dühös vagyok valakire összeszedem a gondolataim és először magamban elmondom, mi a bajom vele, mielőtt neki támadnék.

2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer lebuktam, és iszonyú kínos volt...azóta is kísért. :)
2014. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőn nagyon nevettem. :D ÉN is ugyanezt csinálom.
2014. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem is napi szinten művelem a dolgot, de én nem vagyok normális.
2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!