Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen kilátástalan az...

Teljesen kilátástalan az életem. Nagyon szegények vagyunk. Élet az ilyen?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Sajnos szüleim meghaltak, a házat amit örököltem az adóságok miatt elárverezték. Szerencsére lett egy párom akivel most az anyukája házában lakunk összesen tizeneggyen. Anyósom nyugdíjas, nyáron halt meg a férje, párom alkami munkákat dolgozik, a lánya gyesen van az ő párja is alkalmi munkákat vállal és ott van a sógornőm szellemifogyatékos fia. Èn minimálbért kapok. Szóval elég rossz körülmények között élek, sokszor az öngyilkosságon jár az agyam. Mit tennétek a helyemben? Éljek így vagy nincs értelme?
2014. okt. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Próbáljatok meg a pároddal jobb állást találni. Tanuljatok nyelvet. Költözzetek másik városba, már vannak támogatások ilyen esetekre.


Vagy irány külföld.


Ne add fel, csak erősnek kell lenned és sikerülni fog.

2014. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Igen, köszönd a Fidesznek.
2014. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet... Először mindenkinek nehéz, de ideje gatyába rázni magatokat. Addig míg nem lesz jobb meg tartson össze a szeretet :)
2014. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!