Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha tömegközlekedési eszközön, direkt hozzád érnek?

Figyelt kérdés

A szitu: fiú vagyok, leül mellém egy pár évvel idősebb férfi nagy terpeszben, de úgy, hogy hozzám ér a lába, ami zavar, arrébb teszem a lábam és egy kis idő múlva még nagyobb terpeszbe ül.

Férfiak nektek ez belefér? Vagy joggal háborodnátok fel, és azt gondolnátok hogy bu-ul az illető?


2014. okt. 21. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, akár nő, akár férfi. Ha elférne normálisan, akkor ne érjen hozzám. Persze más, ha tömeg van és muszáj egymáshoz érni. De ha van hely, akkor és mégis, akkor én is arra gondolnék, hogy ez meg mit akar?!
2014. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. okt. 21. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a rész nagyon ismerős :

Arrébb mész és még jobban terpeszkedik, a végén meg lehet nyomorognom. Tanulság, nem szabad arrébb húzódni, max meglökni "véletlenül", hátha észbekap.

2014. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem normális. sajnos sokan azt hiszik hogy csak ők utaznak és úgy is viselkednek. én próbálok senkihez sem hozzáérni, ha nem muszáj.
2014. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is.
2014. okt. 22. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!