Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy szeretek kövér...

Normális hogy szeretek kövér lenni és hízni?

Figyelt kérdés
13/f éves 165cm és 65kg vagyok és nagyon jól érzem így magam és méh hízni is szeretnék? am szerintem kitágult a gyomrom végig eszem a napot és havonta 6-7 kg szedek fel.

2014. okt. 16. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha te jól érzed magad így, egészségedre, de szerintem nem igazán "normális", bármit is értsünk a szó alatt. Mindenesetre nem a "norma", az tuti.


Igazából a kérdés az, hogy miért szeretnél még kövérebb lenni? Miért tetszik neked ez a dolog?

2014. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csabika1971 ***** válasza:
Neked lehet tetszik, de a szívednek hosszútávon biztosan nem fog.
2014. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Havonta 6-7 kg-t szedsz fel és csak 65 kg vagy?

Eddig gebe voltál?

2014. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés. De ha mégsem, akkor rövidesen vágásérett leszel. Viszont ez a havi 6-8 kg tényleg hihetetlen, nem hiszem, hogy valaki képes ennyit hízni.

Tegyél fel előtte-utána képet, és akkor elhiszem.

2014. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs előtt után képem sajna :( és olyan 3-4 hónapja kezdődött a rohamos súlynövekedés valamint a hatalmas étvágy és a túlevés
2014. okt. 16. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaja, és hány kiló voltál előtte? 45? :) Mert kb. annyi jönne ki, ha havonta 6-7 kg-t felszedsz :)
2014. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és egyébként olyan június július táján még csak 55kg lehettem
2014. okt. 16. 13:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak kb. július vége 55kg augusztus vége kb. 59kg szeptember vége 65kg és azóta nem mértem még magam. Szv így fokozatosan történt mind ez.
2014. okt. 16. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Különbözőek vagyunk és sokat számít az, hogy a környezetedtől milyen visszajelzéseket kapsz. Egy olyan személynek például, aki sportos környezetben nőtt fel, annak természetes lesz formában tartania magát és elfogadhatatlan volna elhíznia.

Vannak viszont olyanok is, mint például te, akit valószínűleg nem így neveltek és nem adták meg a szükséges alapokat ahhoz, hogy értékeljed a saját egészségedet ( mert elsősorban ez az, amelynek számítania kell számodra, az egészség ugyanis életfontosságú , az esztétika már nem életfontos , de fontos ) , tehát nem célszerű út az, amelyen jelenleg vagy.


Tizenhárom évesen , mint a fiatalok többsége, még te sem érzed veszélyeztetve magad ( bár már veszélyezteted vagy, csak te nem érzed úgy ) , ezért nem érdekel az állapotod és ezért tudod szeretni is.

Gondolj arra azonban, hogy a szokások olyanok az elején, mint egy pókháló ( nagyon könnyen szét tudod tépni őket ) , viszont hosszútávon a legerősebb kötéllé alakulnak és egyszerűen nem fogsz tudni kiszabadulni a saját köteleidből, azaz szokásaidból.


Tehát hiába gondolod azt, hogy majd 16-18 évesen esetleg nekikezdesz valamilyen sportnak vagy gyúrásnak, átrendezed az étkezésedet és nem fogsz több egészségtelen habzsolást véghezvinni, mert ez nem lesz igaz -> annyira részeddé fog válni ez idővel, hogy arra fogsz ébredni, hogy már nem tudsz változni.


Az ember nagyon jól tud átverni másokat, de legjobban saját magát tudja átverni. Meg is fizetik az árát érte.

2014. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" havonta 6-7 kg szedek fel."

Ja én meg tudok repülni.

2014. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!