Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki fiú létére lánynak adja...

Aki fiú létére lánynak adja ki magát interneten és úgy ismerkedik, annak valami betegsége van?

Figyelt kérdés
Szóval több személyiségük van, skizofrének, vagy csak pusztán bunkók és szeretnek szórakozni másokkal?
2014. okt. 25. 11:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Homoszexualitásra most nem gondolok, mentális dolgokra inkább.
2014. okt. 25. 11:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Unatkoznak és szerintük ez vicces... Jaj de nagyon jót röhögnek a hülyén aki azt hiszi hogy lányok... Betegek szerintem és szánalmasak is.


Gondolom, hogy sok az ilyen, mert én is meglettem vádolva, hogy tuti fiú vagyok, mert elmondtam, hogy szeretem a halál metált, meg a videó játékokat (pedig nem minecraftot mondtam), és inkább a sört szeretem nem a bort és a whiskeyt nem a likőrt. Mondjuk én elég fura lány vagyok.

2014. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 te? Fura? Ebben mi az...?


Az ilyenek azért egy idő után rájönnek, nem olyan nagy muri nőnek mutatkozni. Amikor már a harmincadik ismerkedős levelet kapod, vagy felkérést egy intimkép cserére, szexre és hasonlók.

2014. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak szeretné megtapasztalni azt, hogy hogy viszonyulnának hozzá, amennyiben nő lenne.
2014. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egyszer azért mentem fel chatre lányként, hogy megnézzem, hogy a srácok mivel szoktak bepróbálkozni a lányokkal, hátha valami kreatív dolgot elleshetek valakitől. És kiderült, hogy nagyon béna/perverz stb. a többség, én nem tudom, hogy a lányok ezt hogy bírják ezt a sok idiótát az ilyen oldalakon.. :D
2014. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van aki tényleg betegségből csinálja, de ő a való életben is olyan akkor, valószínűleg.

De sajnos olyanok is vannak akik csak szórakoznak.


Egyik haverommal nagyon csúnyán kiszúrt már egy hasonló gyerek. A húga profilját felhasználva ismerkedett egy sráccal. elején csak hülyéskedésből tette, de végül olyannyira vérszemet kapott hogy folytatta az ismerkedést, és olyan szinten előadta magát a haveromnak hogy a haverom totál belé zúgott.

Aztán ugye totális bukta volt belőle, mert nem volt köztük nagy távolság, a srác meg nem tudta hogy a húga abba a városba készül ahol a haverom is lakik és véletlenül összefutottak, a haverom leszólította egyből a lányt, a csaj meg persze zaklatásnak vette mert semmit nem tudott róla, durván megalázta, majd a srác írt neki azon az oldalon mire a tesója hazudozott neki összevissza. Aztán a haverom akkoriban regisztrált facebookra mert akkor kezdett idehaza elterjedni és megkereste a csajt, és akkor minden kiderült, hatalmas botrány volt belőle, mert utána beszélgetett a lánnyal, de teljesen másnak ismerte meg, de ugyanakkor a haverom érzelmileg ki volt miatta teljesen érthető is volt, nagyon nehezen tette túl magát rajta, depressziós is lett. Azóta a srácba volt annyi hogy eljött személyesen a húgával és bocsánatot kértek tőle, és csodálkozom hogy egy pofonnál többet nem kapott.

2014. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam már lánynak kiadni magam itt, chat oldalakon és hasonló. De mindahányszor letaglózott az a parasztság, amivel fogadtak. El is ment a kedvem az egésztől, azóta is undorít, ha visszaemlékszek egy-egy dologra. Néha komolyan SAJNÁLOM lányokat.
2014. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam már, meg szerintem a legtöbben, akik eljutnak oda hogy chatelnek, hogy mégis milyen lehet fordítva.


Egyrészt lányként egy ideig el lehet szórakozni a sok szánalmas gyereken, de fordítva is tökre így megy, ha jó pasis képet raksz ki, akkor a nők is azonnal nyíltak és ismerkedősek lesznek.


És ilyen esetben jó érzés érezni a nyitottságot, amit a saját képeimet kirakva nem kapok meg. Aztán az internet olyan, hiába vagy belsőre tök olyan, mint az összes többi ember, ha a külsőd "nem megfelelő" nekik, akkor szóba se állnak veled. Sőt, majdnem hogy úgy képesek kezelni mint egy kutyát, csak mert nem vagy jóképű, míg fordítva ha jó pasit látnak, akkor kezdeményeznek, írnak, kedves aranyosak...


Nem mondom hogy ez normális dolog, de néha rákényszerül az ember ilyenekre, ha nagyon egyedül van, és csak beszélni szeretne valakivel. Míg ha "magam adom" akkor felőlük meg is dögölhetek az se érdekelne senkit.


De ez az egész internetesdire elmondható, a 90% csak szórakozik a másikkal. Bár éppen a lányokat sem sajnálom, akik csak egót növelnek, és sírnak hogy "nincs normális pasi" aki meg esetleg az lenne, azt le se szarják.

2014. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja így megy ez társkeresőn beírod hogy 20-25-ig férfiakat keresel, bepipálod a csak képes hirdetéseket és szelektálsz. Ez barna ez nem jó, annak nem kék a szeme, amannak meg lefelé görbül a szemsarka... Hát aki ilyen oldalakra jár ne is lepődjön meg.


Én azért jártam olyan csetoldalra ahol nem láttam rögtön a képet, nem tolták az arcomba a szexi pofijukat, ha volt olyan fiú/lány akivel el lehetett beszélgetni akkor nekem elég volt, bár én mindég csak barátokat kerestem nem életem szerelmét.

2014. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!