Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Interneten a nőknek sokkal...

Interneten a nőknek sokkal könnyebb ismerkedni, mint a fiúknak? Ha egy nő ismerkedik interneten sokkal könnyebben talál párt magának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Írj ki egy kérdést lányként, hogy ismerkedni akarsz.
2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ird ki hogy csaj vagy és meglátod 40üzenetet fogsz kapni az első percben
2013. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a neten van így.
2013. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És miért van ez így? A férfiaknak sokkal fontosabb hogy kapcsolatban legyen?
2013. dec. 23. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

szia,ez nem csak a neten van igy hanem bárhol,leülök egy plazaban kajalni,eleg hamar fel tudnek szedni bárkit,mig egy pasi ott ülhetne egész nap.

sztem a nök jobban megválogatjak kivel állnak le,mig a pasiknak "tök mindegy,nézzen ki valahogy".

egy nö sztem megfontoltabban választ.így sok pasi nem megy át a szűrőn.

2013. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 lányra jut 10csávó ez kb igy kell elképzelni
2013. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os Miért, amikor kb. egyforma a nemek aránya?
2013. dec. 23. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a nők legalább megválogatják azt, hogy kivel akarnak ismerkedni, a férfiaknak meg mindegy, csak lyuk legyen. És nem arról van szó, hogy akkor most minden nő kiszúrja magának a gazdag meg jóképű pasikat (főleg, mert pl. neten keresztül ezt nem is igazán lehet leszűrni), hanem azért, mert nekik több inger kell, több motiváció, mint a pasiknak.


Csak aztán itt sírnak, hogy "jaaaaj, azok a csúnya, gonosz lányok nem akarnak ismerkedni". Én meg azt nem értem, miért kellene fűvel-fával leállni?

2013. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogy kivel akarnak ismerkedni, a férfiaknak meg mindegy, csak lyuk legyen."


Aha, szóval te bármilyen külsővel-belsővel rendelkező csajjal összejössz kérdés nélkül. Álszent.

2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem teljesen értem a kérdésed. Én lány vagyok, és éppen azt magyaráztam, hogy mi nem kezdünk ki minden útba esővel. Nem volt világos?
2013. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!