Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tegyem a búcsúlevelet?

Hová tegyem a búcsúlevelet?

Figyelt kérdés

Hosszú gondolkodás után (1,5 év) úgy döntöttem, h végzek magammal. A szüleimnek és pasimnak hátra hagyok levelet (tudom, h haragudni fognak rám, de nem érdekel, barátaim meg nincsenek) Csak annyit akarok beleírni, h égessenek el, aztán a hamvaimat szórják a kukába és még a pénzemet, h hol hagytam (erre gyűjtöttem). Hová tegyem a búcsúlevelet?

köszi!

22/L



2014. júl. 22. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Remélném, hogy ez csak kamukérdés, de annak nagyon morbid lenne... A búcsúlevelet égesd el, aztán verd ki a fejedből ezt a hülyeséget, ezer meg ezer dolog van, amiért érdemes élni, ne dobd el ezt magadtól.
2014. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, vannak szüleid és van párod. Miért akarsz meghalni???
2014. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem egyszerű kiverni a fejemből. A pasim tudja, h vannak ilyen gondolataim meg depis vagyok blabla... meg mondta, h akkor nagyon megharagszik, de nem érdekel, majd kiheveri. Pótolható vagyok neki a szüleimnek meg ott a bátyám. Olyan vagyok mint a boleró: céltalan és felesleges.
2014. júl. 22. 20:38
 4/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy céltalan és felesleges ember. Olyan van aki nem találta még meg a célját. Keresni kell, nem feladni. Egy közeli barátomnak öngyilkos lett az öccse, hidd el, nem lehet teljesen feldolgozni soha. De még ha rájuk nem is vagy tekintettel, legalább magadra légy. Lehetőségek milliói állnak előtted, és te csak így lemondanál róluk?
2014. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogyan akarsz végezni magaddal, ha mondjuk gyógyszer túladagolsz akkor érdemes lenne távol tartani a testedtől, mert ha elkezdesz a nyáladban fuldokolni nem lesz egy szép látvány. Amúgy meg bárhogy is teszel így is úgy is kibszol a környezeteddel
2014. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív gondolatokat, de maradjunk a kérdés megválaszolásánál
2014. júl. 22. 20:48
 7/28 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy neked is a kérdés (mi a célom?) megválaszolásánál kéne maradnod. Mert az öngyilkosság nem válasz semmire.
2014. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Múlt héten egy volt barátom hasonló ok miatt lett öngyilkos (a házuktól 800 méterre , egy nagy diófára akasztotta fel magát és csak 4 nap után vették észre őt, h ott lóg) és úgy érzem, h ez egy jel volt ,h én is megtegyem.
2014. júl. 22. 20:58
 9/28 anonim ***** válasza:
A múlt hét óta a környezetedben több tucat ember NEM lett öngyilkos, ez is egy jel ezzel az erővel. Ha ez történt, akkor pontosan láthattad, mik a következmények. Ha már régóta depressziós hajlamod van, akkor inkább keress fel egy jó szakembert, aki segíthet ezen. Nincs ebben semmi szégyellni való, tőlünk nyugatabbra sokkal inkább megszokott ez.
2014. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

Ügyes vagy kicsilány!

Nézzük a mérleget. Ott vannak a szüleid, akik nyilván szeretnek. Ott van a bátyád, aki nyilván szeret. Ott van a pasid, aki nyilván szeret.

Sok embernek az sem adatik meg, hogy családban nőjön fel. Vagy az, hogy legyen olyan ember az életében aki szereti.

Te meg itt vagy, 22 évesen rajtad van a világfájdalom, és öngyilkos akarsz lenni, mert az olyan village people-ös, meg divatos, és ekkora baszott nagy szomorúságot akarsz akasztani azok nyakába akik szeretnek? Hát gratulálok a mérhetetlen önzésedhez!

2014. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!