Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegeknek a találkozás sem...

A melegeknek a találkozás sem könnyű hiába van előtte lebeszélve az időpont és a helyszín. Hogyan lehet kivédeni azt, hogy meglessenek vagy megverjenek azaz csapdába ejtsenek?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek kellemetlen élménye ezzel kapcsolatban? Azt már tapasztaltam,hogy csak nyílvános helyen szabad először találkozni és nem szabad felmenni az illető lakására. (Volt egy pár éve, hogy valakit így ölt meg egy homofób.) Engem többször meglestek (ezt észrevettem) és nem jöttek oda, utána elérhetetlenek voltak telefonon,hogy legalább elmondták volna mi bajuk. Fényképet nem küldök előre senkinek és nem is kérek, mert van aki csak melegnek adja ki magát az interneten, elkéri a képet, utána elárul az ismerőseimnek vagy még zsarolhatnak is vele. Természetesen vannak normális melegek is (kevesen), akik kérik a képet, mert anélkül nem akarnak találkozni. Hát sajnálom őket, de meg kellene érteniük, hogy az interneten bárki bármit írhat, küldhet. Adjatok ötleteket hogyan lehet a kamusokat észrevenni és elkerülni. Nektek milyen rossz vagy kellemes élményeitek voltak az első randival kapcsolatban?

2014. okt. 26. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ez nem melegspecifikus dolog, szerinted heterokat nem csalnak így csapdába?

Ez az egész magatartás kész életveszély.

Mondjuk építs fel egy normális szerelmi kapcsolatot és ne kefélj idegenekkel!

2014. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"elkéri a képet, utána elárul az ismerőseimnek vagy még zsarolhatnak is vele"


Mármint mit árul el, amivel zsarolhat?

2014. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, a legtöbb kép elérhető facebookon manapság, két kattintással letölthető. Persze ha teljes alakos farkas képet küldesz neki, akkor még jó hogy tud zsarolni :D Ez heteroszexuálisokra is igaz, ha valaki más lakásán kötsz ki, nem tudhatod mire számíthatsz. Használj kamerát kép helyett, aki meg jön a szöveggel, hogy "jajj nincs skype-om", azt el kell felejteni. 2014-ben három kattintás meg egy regisztráció skype-ot létrehozni :D
2014. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es! Nem kefélek fűvel-fával, éppen most próbálok megismerni egy őszinte és szeretetre vágyó fiút, aki hosszú távon a barátom lehetne.

2-es! Azt árulná el, hogy meleg vagyok. Tudjuk, hogy manapság sajnos titkolni kell, mert még egy állást is el lehet veszíteni, ha kiderül valakiről, hogy meleg.

3-as! Igen, volt már aki előre megmondta, hogy képet nem küld (nem is kértem), de skype-on megláthatom ha akarom.

2014. okt. 26. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig cseréltem képet, és nem csináltam nagy titkot abból, hogy meleg vagyok, soha nem ártott a karrieremnek. De egyébként a találka nyilvános helyen az alap, honnan tudjam ismeretlenül, hogy akarok-e bárkinek a lakására menni vagy hogy valakit beengednék-e a saját lakásomba?

Olyan nálam is volt, hogy az illető nem jött el és/vagy eltűnt telefonon is, de azért a találkák többsége össze szokott jönni.

2014. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4: Hát mondd el Te a környezetednek, hogy meleg vagy, akkor nem tud vele zsarolni.:)

Ha munkahelyi hátrány ér, akkor a hatóság megbünteti a céget és Te meg kártérítésért perelheted a céget.

Én is azt gondolom, amit az 5-ös is.

2014. okt. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!