Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kissebb segitség kellene....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissebb segitség kellene. Valaki segit?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy van egy lány akivel eddig közömbös volt a kapcsolatom de én többet érzek irtánta mint szimpla barátság.. Nem tudom hogy hogy mikor kellene tudatnom ezt vele meg hogy.. :/ Gondoltam rá hogy valahova elhivom vagy ilyesmi és ott elmondom de nem tudok semmit se hogy hogy kellene mint kellene megtenni.. :( valaki tudna segteni??? (lányok segitsége jobb lenne)

2014. máj. 5. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hìvd el vacsizni
2014. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy tetszik..stb..
2014. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hívd el sétálni/fagyizni bárhová. sztem nem kell rögtön "bevallanod" neki h tetszik, egyszerűen csak keresd, kérdezd meg mi van vele, hívd el többször, járjatok össze. ha igent mond és a találkozón is jól érzitek magatokat, látod rajta h kedvel (mosolyog, beszédes, hozzád ér) akkor jó úton haladsz és csak szépen lassan próbálj meg egyre többet vele lenni és egyre jobban közeledni felé!

l/22

2014. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-2# Valahogy érzetem hogy ilyeneket fogok csak kapni -.-


3# örülök a kivételnek :)


hát 1x megpróbáltam elhivni de ez még mindig tart mert nagyon kevés szabadidöje van..

de akkor ezt fogom szemelött tartani :) amúgy szoktunk találkozni (majdnem minden nap :P)

mert eggyütt szoktunk hazajönni és akkor el szoktunk lenni beszélgetni is azt már tudom hogy szeret idegesiteni ><

na de visszatérve mikor beszélünk akkor általában (mikor nincs rossz kedvem) elvagyuk mindig nevet a legkissebb hülyeségemen is :D a szája az egyfolytában jár igy az is megvan :D néha néha hozzám ér na olyankor néha kicsit lefagyok de próbálom magam életbe tartani :)

majd megpróbálom a dolgokat valahogy igy irányitani nagyon szépen köszönöm :)


de van még egy bajom :/ van pasia.. (ha megvan még mert most a hosszúhétvégén nem beszéltünk és nem annyira jól áltak náluk a dolgok)

2014. máj. 5. 19:22
 5/6 anonim válasza:

Egy nagyon fontos dolgot tarts észben:

Minél tovább nem tudatok vele hogy kellesz neki, annál beljebb kerülsz vele a barátzónába. Ez annál gyorsabb folyamat, minél egyértelműbb hogy akarsz tőle valamit.


A te esetedben még előfordulhat hogy egyáltalán nem egyértelmű a szándékod, így még akár rejtélyesnek is tűnhetsz neki. Ha elmondod neki, mindenképp különleges alkalom legyen, szóval ne az utcán vagy egy sima beszélgetés közben legyen. Bár másképp tűnik, de az első 2 válaszoló nem mondott hülyeséget. Mindenképp hívd el valahova ahová nem mentek mindennap. Ott Neked kell átterelned a témát hogy pl "És hogy álltok most a pasiddal?". Ha jól, akkor eszedbe ne jusson vallani neki. Ha rosszul, akkor valami olyasmit dobj be hogy "Figyi, te jobb pasit érdemelsz. Megszöktetlek, gyere velem!". Ezt még kicsit viccelődve mondd, aztán nézz a szemébe és mondd azt neki magabiztos mosollyal, hogy "Komolyan mondtam...".


Innen már meg lenne teremtve a hangulat és készen állna rá, hogy elmondd neki hogy szereted/érzel iránta valamit/azt akarod hogy ő legyen a gyermekeid anyja/stb.


Tapasztalat. :)

L/19

2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# tudtam hogy egy nő kell ide :)


tudom ezt már mondta az egyik haverom is hogy max 1 hónapig halaszthatom mert utána semmi esély..


ami volt különleges alkalom az a szülinapja volt mert akkor is megleptem (aminek nem is kicsit örült, és félre is értett belőle dolgokat) de az már elmúlt :/

ami az ötletedet illeti az is tetszik csak magukat a mondatokat majd át kell írnom mert a "jobb pasit érdemelsz" dolog nem vall rám mert kívülről nem vagyok jobb annál a baromnál..

de mindenesetre nagyon szépen köszönöm !! :D konkrétan lelket öntöttél belém ezzel :)

2014. máj. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!