Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van Magyarországon...

Szerintetek van Magyarországon olyan ember aki teljesen analfabéta? Ezalatt értem hogy soha nem járt iskolába, nem tud írni-olvasni, számolni.

Figyelt kérdés
csak azért mert van Erdélyben ismim és mondta h Romániában sok olyan személy van, akik sose jártak suliba, írni-olvasni nem tudnak egyáltalán. Meg Magyarországon tényleg büntatik azt aki egyáltalán nem rakja be általános suliba a gyerekét? Romániában meg hogy van ez? Szerintetek milyen lehet ugy élni hogy valaki ép eszű, csak nem tanult meg írni, olvasni, számolni

2014. okt. 26. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van. Egyszer a boltban ( pénztárban voltam), mondja az ork, hogy adjak már egy Mars csokit. Mondom neki, vegye már le a polcról, ott van a lábánál, mert nekem több időbe telik megkerulni az egész boltot, míg ő hamar el tudja venni. Erre elvesz egy Snickers -et. Mondom neki, olyat vegyen, amire az van ráírva, hogy MARS! Há jó' van, ha tudnák olvasni! Ez volt a válasz. Doltem a rohogestol.
2014. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, pedig ma már ha nem iratják suliba a gyereket azé a szülőt büntetik +
2014. okt. 26. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!