Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez az ember tényleg egy...

Ez az ember tényleg egy érzelmi analfabéta?

Figyelt kérdés
A párommal megromlott a kapcsolat ,amelyből született egy gyermek.A szakitás után 5 honapig felénk sem nézett,gyermektartást sem fizetett.Ekkor én meginditottam a gyermekelhelyezést,amelyben kötelezték a fizetésre és megállapították a láthatást...ott előadta a hattyú halálát össze-vissza hazudott,hogy én nem engedtem a gyerek közelébe...azóta 6 láthatása lett volna egyre sem jött el,de még telefonon sem érdeklödik,hogy van a kislánya...hogy tud valaki ilyen undorító módon hazudni,és viselkedni?

2013. júl. 14. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Kretén... :(
2013. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobb is, ha nem vesz részt a gyermeked életében!
2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs olyan, hogy érzelmi analfabéta, de sok más kategória létezik. Nyílván te is hibás vagy a kapcsolat megromlásában.


Egyébként pedig kitalálták a diktafont. Mondd meg neki, hogy mivel folyton hazudik és téged besároz, a magad védelmében ezután minden egyes beszélgetéseteket - bárhol is van - elmented (az írottat), vagy felveszed diktanra.

Ha ezek után is hazudozik a bíróságon, akkor van a kezedben bizonyíték a magad védelmére.


Egyébként pedig keress meg egy jó ügyvédet, mert ha ilyen dolgokat művel az exed, akkor lesz ennek a ronda ügynek még folytatása is. :(

2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
diktafonra
2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!