Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy bejövök egy srácnak, aki heteronak adja magát de furán viselkedik, részlet lent?

Figyelt kérdés

Történet röviden: Hetero vagyok, ő "is"

Egy suliba járunk, folyton találkozunk, először azt vettem észre, hogy mindig bámul, ha odanézek elkapja a tekintetét.

Van barátnője, jelenlétében mindig olyan félve, halkan köszön, mikor egyedül van pedig széles mosollyal és integet. Egyszer írtam neki fb-on, láttam hogy elolvasta, majd olvasatlannak lett beállítva, majd véletlenül egyik haveromnak írtam egy történetet, de neki küldtem mert pont egymás felett volt az üzenetablakuk a mobilomon, azt is megnézte, majd olvasatlan módba állította. Egyszer tanultunk, jártam egy kört, pár szót mondom váltok vele, erre tökre elvörösödött, meg hebegett. Ami meg még jobban fura volt, hogy egyszer ebédelek, ők is ebédeltek a társaságukkal és kerülő úton kétszer ment el mögöttem, másodjára odaállt elém és köszönt, hogy "helóka" majd jó étvágyat kívánt, én köszöntem, hogy szia és kb visszaültem. Lényeg, hogy összezavar, hogy most miért bámul meg állandóan, szűk gatyát hordok de szerintem ez nem ok, igaz nem beképzeltségből de jól nézek ki :D Szóval szeretném megtudni, mert kíváncsi vagyok a végkifejletre. Tegyük hozzá, hogy egyik lány osztálytársamhoz odament, hogy valamit segítsen neki (lehet csajozni akart) de a lány mondta nekem, hogy velem szokta őt látni stb, a lány egyből megkérdezte, hogy ő meleg-e, pedig nem tudta, hogy barátnője van csak úgy első villanásra ez jött le neki.

Köszi a segítséget, praktikákat, hasonló történeteket! :D



2014. okt. 26. 17:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja 20f mindketten
2014. okt. 26. 17:15
 2/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? Nen feltétlenül meleg szerintem a srác, de azért a jelek elbizonytalanítják az embert.

Ha normális és megértő szerintem jó alapos indoklás mellett (amit például itt is leírtál) rá is kérdezhetsz, hogy miért viselkedik ilyen furán.


Az is lehet, hogy valamiért tisztel vagy felnéz rád, ezért sokat figyel téged, vagy hasonlitani szeretne rád.

2014. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!
2014. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából olyan "furán néz"! Nem tudom megfogalmazni az a baj, de ha látom,hogy néz elkapja a fejét, meg elvörösödik. Meg ez a helóka köszönés. 20 évesek vagyunk! Néha én is gondolkodom, hogy talán én beszélem be, vagy üldözési mánia. Nem hiszem, hogy tiszteletből. De tény, hogy feltűnő jelenség vagyok, azt tegyük hozzá. Ez lehet akkor? Csak mikor elsőnek találkoztam vele, akkor pont egy meleg sráccal beszélt, de az a meleg srác mondta, hogy szerinte nem az, onnantól köszöngetünk egymásnak.
2014. okt. 26. 17:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval hívjam félre? Nem akarom, hogy utána meg terjedjen, hogy ilyeneket kérdezgetek! Vagy mik a jelek, amiket egy beszélgetésből, testbeszédből levághatok?
2014. okt. 26. 17:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne konkrétan arra kérdezz rá, hogy meleg-e, csak mondd el neki, hogy furának tartod a viselkedését és kérdezd meg hogy minek köszönheted.
2014. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem fog hebegni, habogni? Vagy egyből letagadni? Nem tudom, valamiért tényleg azt érzem, hogy nem csak egy oldalra játszik. De ahogy írok kommenteket jobban érzem azt, hogy foggyos vagyok és beképzelem. Szóljatok ha fura! És köszönöm a segítséget!
2014. okt. 26. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan szélsőségekben gondolkodni és mindent altesti területre terelni. Lehet, hogy egyszerűen szimpatikus vagy neki, fizikailag is vonzó, egyszerűen barátkozni akar, csak nem tudja a közeledés módját.
2014. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet biszexuális is. Ha zavar a viselkedése, akkor kérdezd meg tőle, de ne támadóan. Kínos lehet egy ilyen beszélgetés, de van, hogy szükséges.
2014. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak az tűnt fel, hogy miért érdekel ez téged ennyire :) Ha meleg és tényleg bejössz neki, akkor majd talán bepróbálkozik egyszer, ha összeszedi a bátorságát, ha meg túl parázós, akkor nem. Na és? Mi változna attól, ha megtudnád, hogy esetleg az? Ha ne adj Isten bepróbálkozna, úgyis elküldenéd, mivel heteró vagy. Csak azért szednéd ki belőle, hogy melyik csapatban játszik, hogy kielégülhessen a kíváncsiságod?
2014. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!