Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti már kerültetek olyan...

Ti már kerültetek olyan kellemetlen szituációba, hogy egy ismerősötök a szemetek láttára pisilt be? Részletek lent

Figyelt kérdés

Akármilyen ismerős és persze nem olyan, aki épp akkor lett szobatiszta. :)


Pontosan nem a sztori érdekel, csak az, hogy az adott pillanatban hogyan kezeltétek a helyzetet? Például lefagytatok vagy túl tudtatok lépni a meglepettségeteken? vagy egyik se mert az ismerősötök faképnél hagyott szégyenében?


Illetve ez később hatással volt a kapcsolatotokra?


Ami engem illet; én velem ilyen sosem történt meg, de elképzelni se tudom, hogy az adott pillanatban hogyan reagálnám le, mivel sajnos fordított eset megtörtént velem és nagyon kellemetlenül éreztem magam, így, átérezve a helyzetet nem tudom, mi is ilyenkor a "helyes reakció".


Ti hogy vagytok ezzel?


tudom hogy ez nem egy First World Problem, csak eltűnődtem ezen és gondoltam, megkérdezem, ki hogy van ezzel és ki hogyan reagál erre.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igen mikor fullon volt és azt hitte hogy már elővette de legalább lett belőle egy komoly videó
2014. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még régen hazaérés előtt beugrottam a boltba, mert, bár nagyon kellett, nem volt kedvem a lakásba felmenni és utána visszamászni.


Ez egy ilyen kisbolt szerű, válogathatsz kedvedre de a pultnál, ahol fizeted kell is elpakolni (mármint nem CBA és társai)


Kifizettem amit vettem, elpakoltam és abban a pillanatban be is pisiltem. Annyi volt a mázlim, hogy a folyamat közben pont kitakart a pult... Na de utána minden összejött. Bejött egy pasas a boltba a nő meg ahogy arrébb álltam átlátott a pult felett, rá a tócsára, de nem is vártam meg a reakciójukat, ahogy befejeztem, félig szégyenemben, félig ijedtemben húztam is el és a közeljövőben vissza se mentem.

Persze nem vagyok ott egy törzsvásárló, szóval ha bementem volna 1-2 hét után, nem mutogattak volna rám, hogy "igen, ő volt az!" :D


Nem tudom hogyan reagálták volna le, gondolom a kezembe nyomtak volna egy felmosót és/vagy mondták volna, hogy semmi gond nincs.

2014. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és fordítva; én csak filmben láttam ilyet, de ez butyuta válasz. :-D


Nagyon át tudom élni a filmeket, a szereplők érzéseit, ilyen esetekben csak sajnálkozva nézek magam elé és ki nem állhatom, amikor ott van valaki és elkezd röhögni. Tudom, hogy ez egy film, de ilyenkor úgy érzem, egy cseppnyi tisztelet se szorult beléjük. Bár az eddig látott filmekből ilyen kétszer fordult elő és mindkét alkalommal nevetettek azok, akikkel néztem és, tudtam, hogy a filmben látottak egy színjáték, de akkor is, nagyon visszataszítónak tartottam, ahogy nevetnek.

2014. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!