Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki alsóban szerelmes volt belém, kaptam tőle csokit, szerelmes levelet, minden ilyesmit. Nekem külsőre nem tetszett, belsőre nem ismertem.

Később egy osztályba kerültünk, és egy "menő bandához" próbált csatlakozni, akik napi szinten piszkáltak így ő is ezt tette, de közben ugyan úgy b*sztatták, mint engem. Egyszer nagyon felidegesített és a következő szünetben megvertem.

A b*nkók elmentek másik suliba idén, és azóta teljesen normális a srác, odajön beszélgetni, akad közös érdeklődési területünk is. Szünetben általában az előttem lévő padon ül, pedig a szomszéd padsorban van a helye, ezt nem egészen értem minek.

Szerintetek mit csináljak, barátkozzak vele, adjak neki egy esélyt? Ti mit tennétek?


2014. okt. 26. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudod meg mi lett volna, ha nem adsz neki egy esélyt.
2014. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!