Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány fiúsan rövid...

Ha egy lány fiúsan rövid frizurát vágat magának, akkor az emberek fejében megfordul, hogy esetleg leszbikus?

Figyelt kérdés
Amúgy öltözködésre, kiegészítőkben nőies, sőt néha sminkel is.

2014. okt. 28. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak az igazán ostoba emberek fejében. :-)
2014. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nőiesen öltözködik, nőiesen viselkedik, és jól áll neki, szerintem senki fejében nem fordul meg. De az se mindegy hogy milyen az a rövid haj. Ha olyan rövid, hogy fel tudja zselézni, az eléggé leszbikus, de ha olyan, hogy mondjuk egy oldalt rövid, másikon kicsit hosszabb, az már nem lenne fiús.
2014. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Egy haj nem lehet leszbikus, te ütődött. A szőröd nincs nemi identitáshoz, szexuális orinációhoz kötve. A hajaddal csinálhatsz bármit, nem fogsz tőle megváltozni sehogy sem.
2014. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez olyan baromság, mint régen, hogy a hosszú hajú fiúk melegek.
2014. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Huhúúú, valaki pipa lett és lepontozott. :D
2014. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak néha sminkel, és nagyon fiús az a haj, akkor egy-két ember fejében lehet, hogy megfordul...de kit érdekel? :D
2014. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Láttam egy piercinges, rövid hajú, tetovált nagyon kövér nőt, egy másik nagyon kövér nővel, szerintem ők leszbikusak voltak.

Aztán láttam egy olyat akit először hátulról pávának néztem, de mikor megfordult egész jól állt neki.

Szóval inkább az fog megfordulni a fejükben, hogy fiú vagy mert vannak manapság annyira szőrtelen vézna "divatosan" öltözködő fiúk. Én soha nem gondoltam senkit emiatt leszbikusnak.

2014. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fordul meg. Bár nekem nem tetszik.
2014. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
72%

Egyáltalán nem!!

Ez a rövid hajú csaj = leszbikus,

hosszú hajú pasi = meleg

Ez annyira egy hibás és csőlátású következtetés! Az igazi maradi emberek hiszik azt, hogy így van. De ők meg nem számítanak bele a mai társadalomba, max csak a látszámot növelik.

A feleségemnek hosszú szőkésbarna haja volt. Utána levágatta vállig érőre és most meg teljesen rövid fiús hajat vágatott. Nem attól NŐ valaki, hogy hosszú-e a haja vagy rövid...

2014. okt. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövid hajam van és leszbikus vagyok, de nem a frizurám miatt gondolják, hogy az vagyok. Akkor is rövid hajam volt, amikor még nem vállaltam a dolgot. Most, aki elsőre leveszi, az vagy szintén leszbikus, vagy van gaydar-ja. Inkább a gesztusaimból és a mimikámból vehető ki, illetve a lazább öltözködésemből. Maga a haj nem utal erre rögtön, kell s stílus is, meg a viselkedés is.
2014. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!