Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány fiúsan rövid...

Ha egy lány fiúsan rövid frizurát vágat magának, akkor az emberek fejében megfordul, hogy esetleg leszbikus?

Figyelt kérdés
Amúgy öltözködésre, kiegészítőkben nőies, sőt néha sminkel is.

2014. okt. 28. 15:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az emberek fejében kreált ostoba sztereotípiák a leszbikről nagyon nagyon nagy hülyeségek.Nem minden leszbi néz ki úgy mint egy fiú/férfi, meg rövid a haja stb.............
2014. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem egészen rövid, tüske hajam van, és biszexuális vagyok. De korábban lett rövid hajam, minthogy bevallottam volna magamnak is, hogy biszex vagyok. Azóta elég sokan (fiatalok, öregek, gyerekek, iskolatársaim...) gondoltak leszbikusnak a rövid hajam miatt, pedig még nem bújtam elő. Bár lehet, az öltözékem is rátesz egy lapáttal, nem épp nőies...
2014. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!