Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta visszatérő álmom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta visszatérő álmom esténként hogy leszbikus vagyok, egy szigeten élek és rövid a hajam, szerintetek mitévő legyek? 19L

Figyelt kérdés

Egy régóta tartó lelki problémamról szeretnék veletek beszélgetni. Már évekkel ezelőtt elkezdődött, de az utóbbi időben intenzíven fokozódott az az éjjelente megjelenő álmom, hogy leszbikus vagyok, egy lakatlan szigeten élek a mindig kedves, helyes lánnyal és néhány centis, pixie hajam van.


A piszchológusommal nagyon hosszú ideje beszélgetünk erről, ő azt mondta hogy ez egy elnyomott érzés és a dolgoknak szimbolikus jelentősége van. Szerinte a lakatlan sziget egyértelműen a szabadságot jelenti, a nagyon rövid haj a szabadsag mellett lazádast is, míg az álmombeli leszbikusság kívancsiság, vagy pedig a valós nemi identitasi köröm.


A pszichológusom segítségével sikerült bevallanom önmagamnak és édesanyámnak is, hogy valóban érdekelnek a lányok. Volt fiúval dolgom, sőt, hosszú kapcsolatom is volt, de beismertem önmagamnak, hogy többnyire csak családi nyomásra ismerkedtem srácokkal. Alig várták hogy legyen egy barátom, de én a szívem mélyén mindig is lány felé szerettem volna közelíteni.


Jelenleg igen hosszú, derékig érő hajam van, már évek óta. Viszont az álmomban mindig nagy boldogsaggal vágtam le tövig néhány centisre és sokszor nevetve, felszabadultan szaladgálok utána forró tengerparton. A pszichológusom azt javasolta, vágjam le nagyon rövidre, olyanra, amilyen jól esne, csak félek megtenni, görcsölök ezen... Ahogyan a leszbikusságot is!


Ti mit gondoltok erről a dologról?


2013. ápr. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

szedj fel egy csajt

megyek 3. nak


26F

2013. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem tulajdonítanék ekkora jelentőséget az álmoknak,hogy miattuk változtassak az életemen,de ha kipróbálod,akkor megtudod,hogy tényleg ezért voltak-e.
2013. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az rég óta vissza térő álmom,hogy egyy elpusztíthatatlan,halhatatlan,isten vagyok,aki az emberek számára szinte felfoghatatlan erőknek parancsol,és tisztelik,imádják,és félik haragját.

Szerintem az álmok nem jelentenek sokat.Amit jelentenek is,nem szó szerint azt,amit látni az álomban.

Kb egyet értek a pszihomókusoddal.szerintem is csak a szabadság érzése hiányzik neked.NA meg a gondtalanság,és a csupa kedves környezet.

Szerintem legalábbis.

2013. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy álom az csak egy álom. Gondold végig magadban, hogy szeretnéd igazán, és cselekedj úgy!
2013. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de ha már pszichológushoz is jársz akkor talán vele beszéld ezeket meg...Mit gondolsz itt jobban fogják tudni ?:P
2013. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma egy jelentös lépést tettem meg önmagam és az éjjeli álmom megvalósítása érdekében, nagyon boldog vagyok! A derékig érő hajamat a fodrásznál néhány, 3 vagy 4 centis pixie frizurára nyirattam le! Egyszerűen imádom és teljesen szabadnak érzem magam! Rég meg kellett volna tennem, nem pedig halogatni.


Most, hogy az álomból valósag lett, tudom, hogy nem csak képzelegni volt róla jó érzés!


Most még hátra van a másik rész, a leszbikusság kipróbálása, de ez már egy teljesen másik dolog, remélem, azon a téren is sikerrel fogok gazdagodni!

2013. ápr. 15. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Örülök, hogy foglalkoztál az álmoddal és hogy megtetted, amit jónak láttál. :) Tudod, jobb később, mint soha. ;)

Valamennyire átérzem a helyzeted, anno én is levágattam a hajam egészen rövidre, régi vágyamat váltottam ezzel valóra. A nagyközönség szerint jól is állt. Most megint növesztem, meglátom meddig lesz ez így. :D A leszbikusság meg... Nos, azt még én is nehezen vallom be magamnak, és ez a folyamat már kb 2,5 éve tart. Közben volt egy barátom, de rájöttem, hogy igazából semmit sem éreztem iránta. Hazudtam neki is, de főleg magamnak. Úgyhogy jobbnak láttam a szakítást. Azóta egyáltalán nem vonz, hogy valaha is fiúval legyek, de még sok mindent kell tisztáznom magamban.

2013. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát kérdezőcsaj,azért ennyire hülyének nem gondoltalak...

De te tudod,a te életed.

2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!