Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is ilyen tapasztalatai...

Másnak is ilyen tapasztalatai vannak az internetes társkeresőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy én csinálok valamit rosszul?

35 éves nő vagyok, tehát 35-45 közötti korosztályból szeretnék találni valakit. Négy hónapja vagyok regisztrálva 4 társkereső oldalon. Ahol beállítottam, hogy csak ebből a korosztályból kérek jelentkezést, ott az eredmény egy nagy nulla, ha pedig én írok rá valakire ebből a korosztályból, 10-ből 9 nem válaszol, a maradék pedig annyit ír, hogy túl öreg vagyok én hozzá, neki 20-on éves kell, nem ilyen öregasszony. Ahol nem állítottam be, ott ebben a korosztályban ugyanez a helyzet, viszont tonnaszámra özönlenek a szexéhes 55-60 évesek levelei. Én viszont semmi vágyat nem érzek olyan férfiak iránt, akik még apámnál is idősebbek. És hát a nálam fiatalabbak sem igazán vonzanak, mint férfi. Tudom, ez az én hibám, de hát ez van.

Lehet, rossz korosztályban próbálkozom? Melyikben kellene? Vagy lehet, hogy csak ez a négy hónap volt nagyon rövid idő?



2013. júl. 25. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne add fel!

nen tudom.. arra at Elittárs.hu ra fel vagy regisztrálva?

Mert azok a pasik akik elitnek gondolják magukat az pont az a korosztály amit megjelöltél!

szóval lehet hogy találsz magadnak valaki neked valót! :)

2013. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Én van,hogy azért nem írok valakinek,mert ő írt magáról valamit,hogy neki mi a fontos,de én meg nem tudom. Pl nem szereti a szakállat,de én meg borostás vagyok,mert a borotvát nem bírom.. Vagy vallásos én meg ateista vagyok stb..40f
2013. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Hmm van egy rossz hírem! Én ugyan már jóideje nem társkeresőzök, de 3 évig nyomtam! 30 éves vagyok, és a legtöbb próbálkozó 50-60 éves volt, akik legalább nem csak egy kfélés miatt találkoztak volna. A saját korosztályom inkább csak a naívabb tini lányokat hajtotta, a húsz körüliek pedig leöregeztek. :) A 30 - 40 körüli első ránézésre is egyértelmű alkoholisták, pszichopaták fele-fele arányban gondolták velem komolyan vagy "félkomolyan". Egyszer pedig sikerült találkoznom egy kamu képes idiótával, akiről azóta is rémálmaim vannak.
2013. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak rossz tapasztalat legyen leírva. Bár nem társkereső oldalon, hanem chat-en ismertem meg a második férjemet. 31 voltam két 10 év körüli gyerekkel. nem is társat kerestem, csak társaságot. Már 10 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk, született közös gyerek.

Talán ha nem keresel annyira, csak élvezed az életet, akkor rád talál az, aki neked van rendelve.

2013. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Talán ha nem keresel annyira, csak élvezed az életet, akkor rád talál az, aki neked van rendelve."


Hát igen, direkt nem írtam ezt le, de én is erre jutottam ez alatt a négy hónap alatt. :)


3-nak Én próbáltam kép alapján kiszűrni a lehetséges alkoholistákat, és pszichopatákat, úgyhogy azoknak nem is írtam. De hát a többi meg a huszonéves üresfejű libákat (tisztelet a kivitelnek) keresték, mert ott is csak az jöhet szóba, akinek kong a feje az ürességtől, persze jól mutat mellettük. Egy darabig.

2013. júl. 25. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 25 vagyok és férfi, de ugyanez a helyzet a mi korosztályunkban is. 10-ből 9 lány nem válaszol, a maradék egy pedig nem teljesen százas. Ilyenek sajnos ezek a társkeresők...
2013. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 35/F vagyok és 3 éve nyomom netes társkeresőkön, rengeteg levelet elküldtem, de senki se akart még csak barátkozni se velem, válaszra se méltattak.
2013. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rám meg írtak nők, volt amelyikkel randiztam is, csak nekem ott a gond,hogy ez számomra túl kényszeredett helyzet és nem tudom hozni a legjobb formám, sőt:)

Persze gondolom a másik fél is így van ezzel,csak ez az egész annyira elbizonytalanít,hogy nem tudok tovább lépni..

2013. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehéz normálisat találni. Ezen mi olyan meglepő?
2013. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, csak ismerkedés céljából regisztráltam egyszer társkeresőre, és pont olyanok kerestek meg, akikkel te szeretnél ismerkedni. Ezek a férfiak szerintem nem normálisak - már bocsánat - hol kéne egy 20-on éves lánynak egy 35-ön felüli ember? Maximum érdekből, vagy ha az illetőnek apakomplexusa van. Felháborító, hogy nem veszik észre, hogy már nem fiatalok (azaz hozzám meg a velem egykorúakhoz képest nem azok), és már nem kellenek a fiatal lányoknak. Az pedig még jobban felháborít, hogy a hozzájuk való nőket leszólják, miszerint "túl öregek".

Remélem fogsz találni egy normális embert, akinek van annyi önkritikája, hogy nem 15 (vagy még több) évvel fiatalabb nők felé próbálkozik.

2013. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!