Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten fenyegetnek mit...

Interneten fenyegetnek mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már odáig fajultak a dolgok hogy küldtek nekem egy fényképet egy fegyverről aval a hozzáírással hogy evel fogom szétb+szni a fejedet!! Mostmár kezdek tartani kicsit!! Segítsetek kérlek! Ha feljelentem mik a teendők mit csináljak?
2014. okt. 30. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az internetes fenyegetések gyermekmesék, nem érdemes komolyan venni őket. Ki akar orálisan kényeztetni? Mennyire ismered az illetőt?
2014. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Engem is fenyegettek hónapokon keresztül, élőben is volt, hogy kést tartottak a nyakamnak, ez volt fél éve. Azóta leszálltak rólam, mert nem letöröltem az fbmet és alig megyek ki az utcára, pszichológushoz járok. Mennyi idős vagy? Mindenképp fordulj felnőtthöz segítségért, hogyha élőben is ismered őket! És gondolj arra, hogy ezek majd pár év múlva börtönben lesznek, amikor te meg boldogan éled az életedet.
2014. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!