Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még valódi emberi értékek?

Vannak még valódi emberi értékek?

Figyelt kérdés
(tisztelet, szeretet, bizalom, önállóság...stb)

2014. okt. 30. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Önállóság.. Az van, mindenki önállóan szarja le az emberi értékeket.. Sajnos!
2014. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem előtte megkérdezi facebookon,hogy mások mit gondolnak.
2014. okt. 30. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak! Persze nem a fb-on pózoló, csücsöri képes csajokban kell keresni :D
2014. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok :D nem keresek lányokat.. :D


Meg nem is azért írtam ki, mert keresek bárkit is csak kíváncsi vagyok, hogy csak én gondolom-e úgy, hogy nincsenek. :)

2014. okt. 30. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének? Te tényleg azt gondolod, hogy nincs egy ember sem akiben megvannak ezek? Attól, mert az emberek rohadt nagy többségéből már kiveszett, még bőven vannak, csak olyan, mint a tű a szénakazalban.
2014. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen tényleg azt gondolom, hogy nincs. Ha lenne akkor nem itt tartana a társadalom. Szerintem senki sem tudhatja hogy mit jelent a tisztelet, vagy milyen igazán szeretni...stb Én sem tudom, mert úgy gondolom, hogy ezek már nagyon rég 'kivesztek' a világból.
2014. okt. 30. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak, csak az nagyon ritka ha mind egy emberbe! Sokszor ilyenek a visszafogott, visszahúzódó emberek.

Csak ugye nehéz megnyílniuk, és nehezen mutatják ki. Netalán nem is figyelnek rájuk :)

2014. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak, csak az olyan emberek, akiknél az értékek vannak, rákényszerültek kaméleont játszani, és csak annak felfedni magukat, akik ezt kiérdemelték.
2014. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak, csak venni kell a fáradtságot, hogy igazán megismerjünk másokat, és ne felszínesen alkossunk véleményt.

Persze az is igaz, hogy nem mindenki hagyja magát megismerni :)

2014. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb van belőlük, annál nagyobb értékek! :)
2014. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!