Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék barátokat valódi...

Hol tudnék barátokat valódi emberi kapcsolatokat szerezni? Budapesti tanárképző főiskolára járó hallgató vagyok és nem szeretem a szórakozóhelyeket a bulikat discot.

Figyelt kérdés
Az iskolában csak érdek kapcsolataim vannak csak. A bulizás pedig azért sem jöhet szóba mert nem iszom nem drogozom nem cigizem. És sajnos az iskolatársaim csak olyan helyekre mennek el ahol ezek alap követelmények... Így ezáltal barátaim sincsenek. Számomra az igazán jó buli egy tárca süti mellett való beszégetést jelent.

2014. jan. 8. 21:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
barátnőről nem is beszélve...
2014. jan. 8. 21:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán könyvtárban, szinházban. :)
2014. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt sajnos én sem tudom, ma már nagyon más a világ.

azt vettem észre, hogy az emberek szinte semmilyen közegben nem nyitottak erre, illetve felszínesek.


milyen érdeklődésed van?

2014. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sokminden érdekel. Zene, technika, informatika, vallás, filozófia, fizika, politika, gazdaság. Olvasni nem szererek.
2014. jan. 8. 22:41
 5/12 A kérdező kommentje:
És kiegészíteném meg azzal a kérdésem hogy inkább a természetet szeretem vagy otthon punnyadok...
2014. jan. 8. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Járj el olyan közösségekbe ahol vannak vagy lehetnek hasonló érdeklődési körű emberek.

Pl vallás és filozófia témában szokott lenni egy halom nyilvános előadás. Pár ezek közül még hiteles is.

Vagy ha szereted a természetet akkor vannak természetjáró csoportok is. Nem ismerek egyet se de láttam már ilyen plakátot szóval biztos van.

Itt interneten is lehet bőven hasonló embereket találni, van itt mindenféle. És akár barátság is lehet a dologból, ha az internetes kapcsolatból átléptek az élő kapcsolattartásra is.

2014. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, előadások... De egyik se torkollik ismerkedésbe... Vallási közösségben voltam, és egy ideig most biztos nem leszek, mert nagyon elment tőle a kedvem... Írnál pár példát a vallást leszámítva ilyen közösségekről? Akár privátba, akár itt. Egyébként pedig visszatérve, valahányszor megnézem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk egy csomószor besírok annyit röhögök rajta, de közben mindig bennem van, hogy milyen jó lenne ha lennének barátaim... :(
2014. jan. 9. 00:41
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem regisztrálj ismerkedős közösségi oldalakon, ott is tlaálhatsz pár embert.


kérdés, milyen emberekre vgy kíváncsi. ha nem bírod a vlalási közösségeket, akkor enm érdemes erőltetni.

2014. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz barátokat szerezni nem könnyű. Szerintem ez legalább annyira nehéz, mint párkapcsolatot kialakítani. Ha tényleg jót akarsz persze.

Meg aztán vannak időszakok amikor az egyedüllét az úr, van amikor kevésbé. Szomorkodni nem szabad. Menj mindenhova, ha hívnak, keress hobbit, ha lesz lehetősék, akkor adj teret hosszú beszélgetéseknek. Ez akár bartátsággá is mélyülhet. :)

Nekem sincs sok barátom, 1 igaz barát van, a többi inkább csak haver. De értékelem azt ami van. :)


23l

2014. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezzel egyetértek, igazi barátságokat nagyon nehéz kialakítani. szerintem ma sokkal felszínesebbek az emberek, mint 5 éve.
2014. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!