Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki szereti...

Van olyan ember, aki szereti a munkáját?

Figyelt kérdés
A kollégák rendesek, a főnök emberséges vagy tetszik is, amit csinálsz? Ezt képzelted el magadnak, ezt tanultad?
2014. okt. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretem, bár még csak 20 órában dolgozom, az egyetem utolsó féléve mellett. Egy kutatóintézetben dolgozom, elég sokat használok abból, amit az egyetemen tanultam, sőt abból is, amit a középiskolában. Valószínűleg az egyetem vége után is maradok itt. A főnök jófej, kiváló vezető, a kollégák szintén kedvesek. Egy kutatóintézetben ez persze fontos is, hiszen ez szellemi munka, ha rossz lenne a hangulat, nem is tudnánk dolgozni.
2014. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerettem amíg volt állásom.A kollégák rendesek voltak,a általában jó volt.
2014. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

engem kb a 20.munkahelyváltásom után megkérdezett valaki, hogy de mégis, mi az amit csinálni szeretnél. ekkor elgondolkodtam, részletesen összeszedtem a képet, de olyan szinten hogy még azt is leírtam milyen körülmények között, milyen mebrekkel akarok dolgzni, de mg at is hogy jófej öregek legyenek a főnökék.

és mit ad isten???

újab álláshirdetés, interjú, felvettek!

6-ra (vagy 7-re?)kellett menni, nem bírtam ki, hogy hajnal 4-kor ne induljak el a munkába inkább ültem buszpályán órákig, tanulgattam az előző napot első péntekemen olyan volt mintha mégcsak hétfő lenne, csak lestem, hogy már péntek van?


utána érdekes a párommal ahogy szétmentem, valahogy dolgozni sem volt kedvem bemenni, ez rendszeressé vált, valahogy értelmét vesztette minden, erre mit ad az ég, csődbe ment a cég, mindenkit elküldtek..

2014. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én imádtam az első szakmám gyakorlati helyét. Tényleg, mindenkit szerettem ott, a főnök is nagyon rendes volt persze ott sem volt minden tökéletes, de alapvetően imádtam amit csináltam. A probléma csak az volt, hogy nem volt elég bevétel ahhoz, hogy engem is felvegyenek, és megvolt a létszám. A mostani helyemet is szeretem összességében.

Igazából, ha végignézek az eddigi munkahelyeimen mindenhol találok valami kis dolgot, amit szerettem, akármilyen rossz is volt vagy utáltam.

2014. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a munka szeretetnek mi köze a kollégák rendességéhez, én ezt teljes mértékben külön tudom választani.


Egyébként a szakmámat szeretem, csak most sajnos rengeteg dilettáns barommal vagyok körülvéve, akik miatt a jelenlegi munkahelyemet nem szeretem.


De a munkámmal, meg a szakmámmal semmi bajom nincs.

2014. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A munkát szeretem, a munkahelyemet nem, volt jobb munkahelyem. Ezt a területet mindig is ki akartam próbálni. A kollégákkal kijövök, a főnök nem csesztet. Viszont nem kapok elismerést, nincs közösségi élet, és a legerkeserítőbb, hogy a kollégák nagy része alkalmatlan arra a feladatra amit ellát, vagy totál belefáradt, ami nagy baj, mert emberi sorsok múlnak rajta. Egyszóval nem a szakma csúcsa.
2014. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!