Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért olyan...

Ezen az oldalon miért olyan sok a troll?

Figyelt kérdés

Ha valaki feltesz egy normális kérdést belekötnek.Vagy nagyon flegma stílusban válaszolnak.Vagy a válaszolók egymásba kötnek bele.

Miért?



2014. nov. 1. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
kolbász
2014. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kígyót kergetni olyan, mint kábelt fonni.
2014. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Trolololololololo.
2014. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert vagy lázadó korú tinik, és azt hiszik, hogy ez menő, vagy olyan elkeseredett, közösségi élet nélküli emberek, hogy máshogy nem tudják felhívni magukra a figyelmet.
2014. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hahó! Ez megy a képernyők nélküli valódi életben is! Neteztél volna a kilencvenes évek végén, kétezres évek elején. Akkor még ész is kellett hozzá, most már a hülyék uralják ezt is. Korábban számomra a net volt a menekvés a hülyék elől, most már én menekülök a net elől.
2014. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert általában gyökér emberek szoktak primitív hülyeségeket kérdezni, és ha erre megpróbálsz értelmes választ adni, akkor jobb esetben ahhoz sem veszi a fáradságot, hogy megköszönje és nyomjon egy zöldet, rosszabb esetben meg lepontoznak, mert a sok tanulatlan parasztnak nem tetszik a valóság.

Néhány ilyen után az ember azt mondja magában: a kisfаszom fogja a bunkóknak feleslegesen strapálnia magát, inkább írok valami olyat, ami legalább engem szórakoztat.


Én is tettem már fel itt kérdéseket, de érdekes módon senki nem trollkodott oda, mert értelmes dolgot kérdeztem értelmesen megfogalmazva.

2014. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egész jó móka, próbáld csak ki!
2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs következménye. Kitiltanak? Regelsz másik néven és folytatod. Megkeresnek és lecsapnak? Nem találnak rád, hacsak nem vagy tényleg egy idióta. Névtelenül azt tehetsz, amit akarsz vagy amit névvel, arccal nem mernél megtenni. Sajnos ennyire egyszerű.
2014. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert vánkos, alabárdos.
2014. dec. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!