Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Skinheadek! Én mint arab...

Skinheadek! Én mint arab származású írok most nektek: anyám és apám külföldi, de én már Magyarországon születtem. És ti minket is utáltok, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezeknek mindegy hol születtél.Nekik az ember szine fehér.
2014. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Ezek mindenképp utálni fognak

nem kell velük foglalkozni

2014. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
77%
Félünk, ha egy kicsit feltaláljátok magatokat itt, elkezdtek ti is fejeket levagdosni. Egy pár emberét levághatnátok felőlem, de nem írom ki hogy kiknek, mert ez nem az az oldal.
2014. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok skinhead, sem fajgyűlölő.

De ha megnézed, hogy Hitler azokat is elvitette, akiknek a felmenőjük zsidó volt, akkor nekik is tökmindegy, hogy hol születtél.

2014. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, aki még akar válaszolni erre a kérdésre, azt is értékelem!
2014. nov. 1. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok skinhead, de azért válaszolnék. Magyarországon nem is igazán vannak szerintem skinhaed-ek, esetleg néhány tizenéves hülyegyerek. Szerintem az a lényeg, hogy mindenki tudja, hogy hol a helye. Ha bevándorlóként másik országba mész, tartsd tiszteletbe a társadalom szokásait, kultúráját és ne akard eltartatni magadat velük, akkor nem lesz baj. Senkinek sem a származással van baja, hanem az életvitellel, a magatartással. Sokan nem szeretik a cigányokat pl, de azt a cigányt, aki normális életet él ne utálják. És lehet ezt előítéletnek értelmezni, de nem az. Ha pl éjszaka az utcán jön szembe 5 cigány, nem fog el jó érzés...
2014. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezek legtöbbje sajnos annyira ostoba, hogy a saját anyját is megkövezné ha lenne egy tegyük fel néger pasija. Nekik teljesen mindegy hol születtél.
2014. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én már dolgozom, de mellette tanulok is, eszembe nem volt eltartatni magam mások pénzén
2014. nov. 1. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ostoba mi? Szépen kiadják a propagandát miszerint a skinheadek ostobák, és aki ostobának is tartja őket az egy zseni...

A jobbosok szimpatizálnak az arabokkal, szóval ha elmondod, hogy arab vagy, akkor nem utál senki, viszont könnyen cigánynak nézhetnek.

2014. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Jah a nagy skinheadek akiket még cigánnyal is lehet látni haverkodni... Persze "tisztelet" a kivételnek, de ezek a mai skinheadek csak azért skinheadek, mert attól olyan keménygyerekek lesznek.
2014. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!