Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Skinheadek! Én mint arab...

Skinheadek! Én mint arab származású írok most nektek: anyám és apám külföldi, de én már Magyarországon születtem. És ti minket is utáltok, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
A baj az, hogy az arabok a cigányokkal vannak egy szinten kultúráltsági szempontból, azzal a különbséggel, hogy a vallásuk miatt mèg több értelmetlen eröszakra képesek. Aljanépbõl van elèg ìgy is, nem kell még külön import is belölük.
2014. nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel nem azt mondtam, hogy az emlìtett csoportokba tartozó emberek ne érdemelhetnèk ki a bizalmamat, csak azt, hogy fèlek amiatt, hogy tömegesen vannak itt.
2014. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy csak most írok.

Én nem szoktam alkalmazni erőszakot... és nem vagyok erőszakos, attól mert arab vagyok. És szeretem a magyar népet, nem szoktam bántani senkit.

Azt meg kell hagyni, hogy a cigányokat azokat nem nagyon szeretem (tisztelet a kivételnek), mert belőlük jóval több a bűnöző.

2014. dec. 21. 11:32
 14/14 RASH39 ***** válasza:
A skinheadek tárt karokkal várnak mert antirasszisták és antinacionalisták!Akiktől tartanod kell azok a boneheadek!
2016. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!