Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok mégis dühös és...

Miért vagyok mégis dühös és szomorú?

Figyelt kérdés
Elveszett gyerekkor, alkoholizmus a családban, magány, kirekesztés. Ez jellemzi az eddigi életemet. Annyi fájdalom és élni nem akarás után most mégis élni szeretnék és élvezni az életet. Csak tele vagyok dühvel és szomorúsággal ami nem hagy nyugodni. Nem haragszom senkire aki bántott és megalázott mert tudom hogy nincs értelme. Csak fáj és még fájni fog amíg élek. És ez borzasztó, nem tudom mit tegyek... Jól akarom érezni magam de nem megy. Igazából nem várok választ csak jó volt leírni.
2014. nov. 2. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha befejezted az önsajnálatod, akkor majd megpróbállak sajnálni.

Talán élhetnél is ha nem örökké a múltba néznél:) Jelenben élsz, és a jövödet alapozod. De ha ezt csinálod mint amit most. Se jelened, se jövőd.Csak múltad.


Szóval ne sajnáld magad, hanem tűzz ki célt magad elé, és akkor talán élni is fogsz.

2014. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kesereghetsz a múlton untalan, de akár a jelenben is teljes èletet èlhetnèl!

Elmehetsz pszichológushoz, talán lelkiismeretest fogsz ki magadnak, de az èletedet te èled, nem pedig más!

Tudod, èn is keseregtem eleget a sorsom miatt, de rájöttem, hogy èlni akarok ès a magam szabályai szerint. El kell kötnöd a múltadhoz vonatkozó összes szálat! Szörnyen nehèz lesz, de önmagad miatt szakítanod kell velük, vègleg!

2014. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!