Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan csinálnátok?

Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van 5 zsemle és 3 zsemlére elég vajkrém...

Ti megkennétek a 3 zsemlét és a másik 2-t üresen ennétek vagy megkennétek 'szegényesen' az 5 zsemlét?

(nincs lehetőség több vajkrém vásárlásra és nem lehet egyéb kaját beszerezni...ebben a szituációban melyiket választanátok?)


tehát

3 'jó', 2 üres

vagy

5 'szegényes'



2014. nov. 3. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
5 szegényes
2014. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Főznék tojást, villával összetörném, és kikeverném a vajjal.

Így a tojáskrém elég mind az öt zsemlére.

2014. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tojásról nincs szó :D:D
2014. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trafó1 ***** válasza:

3 jó 2 üres oszt kisorsolnám.

Vagy megenném a 3 jót.

2014. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincs tojás, csak ez az 5 zsemle és a kevés vajkrém :)


a kérdés onnan jött, hogy itt vagyok munkahelyen és ezzel a felállással találtam magam szembe...és pl tudom, hogy a tesóm szeret enni, nagyon megrakja a szendvicseit, elég sok időt szán a vacsorára...igényesen összepakolja...és azon gondolkoztam ő vajon mit tenne...és kíváncsi vagyok mások mit tennének...én 5 szegényes zsemlét választottam...nem kell a legjobbnak lennie elég ha kicsit jó :) de akik nagyon igényesek a kajára azok vajon hogyan döntenek? :)

2014. nov. 3. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 3 jó, 2 üres mellett döntenék! Akkor lenne három nagyon fincsim, ami jó; a zsemlét én üresen is szeretem, így azokat megenném magában. Valahogy ha üresen eszed a zsömit, van vmi finom íze amit nem érzek annyira, ha megkenem/megpakolom. :)
2014. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 vajas 2 üres.
2014. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivel csak 3at bírok megenni a 3at jól megkenem. a kettőtmeg ha nagyon éhes vagyok elcserélem valakivel.
2014. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései. .
2014. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!