Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok...

Lányok, ti mit gondoltok erről, mit szólnátok, ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés

Ha a huszas évei végén is képes lenne egy céges buliról olyan részegen hazaállítani, hogy véghányja az éjszakát (természetesen nem hagyva pihenni titeket)? Másnap mit reagálnátok? Egy ilyen eset után nem egy bocsánatkérés lenne a minimum?

Vagy ha emellé rendszeresen alkoholt fogyasztana az otthonotokban csak úgy simán esténként? Ráadásul mindezt úgy, hogy ti még az alkohol szagát sem állhatjátok?

És amikor csak úgy hajlandó a haverjával találkozni, hogy ti fuvarozzátok, mert neki kihagyhatatlan az ivászat a beszélgetéseik során, nem is megy el, ha nem ihat? Mit gondoltok ezekről? És arról, ha ez még a családja szerint mind teljesen normális, hiszen "mikor szórakozzon, ha nem most, fiatalon"?


2014. nov. 7. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjak? Érthető ha zavar, persze, de te vagy vele.. Ha te annyira utálnád az egészet akkor már otthagytad volna.. amúgy ezek mellett nem írtál semmi rosszat róla szóval feltételezem szeret téged

Ha komoly a kapcsolatotok akkor azt mondanám hogy te vagy az asszony, neveld meg. Ha nem agresszív és nem csinál semmi rosszat akkor nem értem miért nem állsz a sarkadra.

Ha ő fuvart kér azt neked nem kell elvállalnod, nem a szolgája vagy. Magadban döntsd el hogy mit is akarsz, milyen pasit, és ha kitaláltad akkor kezdj el úgy viselkedni.. ő majd ahhoz alkalmazkodni fog.

De úgy látszik hogy te nem is tudod mit akarsz és ezért nem tudod megregulázni.

Persze nem úgy értem hogy alkoholtilalmat hirdess, de kezdetnek megtenné ha pl magad kivonnád az egészből, elmondanád hogy ez téged mennyire zavar és hogy a napi szintű ivászatot nem tűröd meg.

Ha pedig még ezeket sem tudja megtartani akkor biztos hogy találsz jobb pasit idővel, ne legyen önbizalomhiányod.

2014. nov. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is szeretek szenvedélybeteg fiúkat, de hát ez egy betegség, amivel nem lehet együttélni, sajnos nem jöhetnek számításba.
2014. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" És arról, ha ez még a családja szerint mind teljesen normális, hiszen "mikor szórakozzon, ha nem most, fiatalon"?


Azt, hogy én is fiatal vagyok, és az NEKEM nem szórakozás, hogy az életem helyett az éjjelemet és nappalomat folyton folyvást egy részeges ember istápolása teszi ki.

És hogy akkor fuvarozzák, hánytassák, istápolják ők, ha annyira örülnek neki, hogy ilyen állapotban van.

2014. nov. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat azert a huszas evei vegen mar boven nem bulizos egyetemista az ember, ez a fiatalos kifogas elegge nem helytallo. igyon, szorakozzon, de vegighanyni az egesz ejszakat husz eves kor utan mar baromi gaz es komolytalan dolog.
2014. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy bulizós és egy nem bulizós ember kapcsolata nem lesz hosszútávú vagy ha igen akkor mindkettő szenved benne. Ha ennyire nem illetek össze, kérdem én miért vagytok még együtt? Nem fog megváltozni még jó darabig ha erre vársz.

Engem nagyon idegesítene ha a párom olyan lenne mint te és úgy érezném visszafog. Szerintem ő is érzi. Lehet azért iszik mindennap, hogy téged el tudjon viselni :D

Na jó ez rossz vicc volt...

Nem mindegy egyébként, hogy esténként milyen alkoholt fogyaszt. Szóval ha bepálinkázik minden nap vagy éppen megiszik egy sört az ugye nem ugyanaz a kategória.

Mi mindig együtt megyünk bulizni vagy ivós beszélgetésekre, külön nem is lenne jó. Megtudjuk beszélni, hogyha épp egyikünknek nincs kedve akkor kihagyjuk, majd megyünk máskor. Nincs abból probléma melyikünk mennyit iszik, maximum vicces kötekedés szintjén. Van, hogy egyikünk szinte semmit, míg a másik "igen jól érzi magát".

Nő vagyok és nem zavar ha istápolni kell, mert szeretem. Másnap szívom a vérét vagy ha nagyon vállalhatatlan volt akkor azt még emlegetem egy darabig, de vita nincs belőle.

Párkapcsolat. Együtt. Kompromisszum. Elfogadás. ;)

2014. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!