Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mitől féltek a legjobban?

Ti mitől féltek a legjobban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl.milyen állattól, targytól, helyzettől.

2014. nov. 8. 08:09
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Full sotet szobatol mikor aludni kene. Inkabb oltok kis lampat vagy telot tolton hagyom folyamatos vilagitason. H el tudjak aludni.
2014. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
:D ... első válaszához csatlakozom. + viszolygok a sáskáktól ,cserebogaraktól ,poloskától .Betegségek közül a ráktól .
2014. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Én attól félek, amit szavakba sem tudok önteni.

A félelemtől magától.

2014. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Második válszoló: a rovaroktól énis, rettenetesen, főleg a poloskától, sáskától.

Csak nemtudom mennyire normális az, hogy a pókoktol annyira nem tartok.. viszont a poloskátol annál inkább. Főleg az utóbbi időben ha megláttam egyet, nem tudtam megszólalni, egy hang nem jött ki a torkomon..:/

2014. nov. 8. 09:28
 5/22 anonim válasza:

Én attól félek hogy figyelnek. A tabletemen és a telefonomon a kamera le van szigelőszalaggal ragasztva.

Ja és a próbababák.....mikor elsétálok mellettük mindig attól félek hogy életrekelnek.

2014. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én az élve eltemetéstől rettegek.

Brrrr, rohadt Helyszínelők! :@

2014. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 hidra12 ***** válasza:
Az ember az ismeretlentől fél.
2014. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Én legjobban attól hogy elvesztek valakit,aki fontos nekem ja és a magánytól...
2014. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A pókoktól, attól, hogy újra kórházba kerülök és attól, hogy nem érem el a céljaimat.
2014. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A magassagtol egy kicsit. A korom sotet szobatol, mert akkor az az erzesem, hogy fulladok meg.Mindenfele bogartol, de ha nincsen rajtam, minden ok.


Felek attol, hogy ha meghalok, 1 het mulva magamhoz fogok terni. En elore kijelentettem, hogy ha meghalok, hamvasszanak el. Akkor legalabb tuti lesz :))


Meg a csalodastol.

2014. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!