Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitől, miktől féltek a...

Laylah kérdése:

Ti mitől, miktől féltek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én a rovaroktól (tehát szinte minden ízeltlábútól, bogártól, különösen a pókoktól, mérettől függetlenül), valamint a fizikai fájdalomtól. Érdekes módon a haláltól magától, meg a hüllőktől nem, pedig ezek általában az emberek legfőbb félelmei szoktak lenni.
2014. ápr. 16. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmitől nem félek.Még nem találtam olyan dolgot amitől igen.Mondjuk ha egy medve elém vágna az úton,egy erdő közepén,akkor félnék,de az inkább csak adrenalin lenne.
2014. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
darazsak, állás elvesztése, Érmelléki Kuglófember
2014. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A kudarctól.
2014. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem fogok tudni túljutni a Darr Souls II negyedik főbossán.
2014. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én a középszerűségtől. Illetve hogy egyedül maradok, és hogy nem sikerül elérni a céljaimat
2014. ápr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fogorvostól. :)
2014. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ja, igen, az orvosoktól is! :D Nem csak a fogorvostól, hanem mindenfélétől, még a háziorvostól is. Érdekes, pedig sosem voltam kórházban vagy okozott fájdalmat orvos, és mégis...

Azért vannak itt érdekes dolgok! :D

2014. ápr. 17. 09:24
 8/19 anonim ***** válasza:

Én attól, hogy nincs elég időm arra, amire szeretném, mielőtt meghalok. Magától a haláltól is félek, de nem

annyira, mint a félbehagyott dolgoktól.

2014. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az asztronautáktól. Rohadt ijesztőek :s
2014. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy én vagy szeretteim megnyomorodnak, hogy méltatlan, szenvedéssel teli életet kelljen élnem (vagy nekik), a betegségektől, na meg elveszteni azokat, akik fontosak. Ezen kívül kiszolgáltatottság, vagy pl. erőszak áldozatává válni.

Mivel félelmekre kérdeztél rá, nem fóbiákra, azokat nem említem egy lapon ezekkel.

2014. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!